System dozujący do piany poliuretanowej Graco Reac

211207

Aktualna cena (bez VAT): 34 200,00 zł

Producent: GRACO   Numer fabryczny: A 0237

Brak dokumentacji i deklaracji zgodności

3.1.1. Charakterystyka techniczna
- Producent/dostawca - GRACO
- Typ - REACTOR H-25
- Seria nr - A 0237
- Seria - G 15F
- Nr partii - 255408
- Rok produkcji - brak, zakupiono w 2015
Wymiary zewnętrzne: 1000x600x1800mm
Dane techniczne za producentem:
-max. wydajność: 10 kg
-max. ciśnienie robocze: 138bar
-max. dł. węża: 94m
-moc grzałki: 8000W
-waga: około 243kg

- Kompresor śrubowy MARK MSL C 7,5 200D; z 2015r, ser. Nr. CAI858678; z osuszaczem,
na zbiorniku powietrza 200l; wskazanie licznika 1843 mth.
- Węże
- Uwaga: Brak pistoletów

Przenośny dozownik wysokociśnieniowy do natrysku pianki poliuretanowej – izolacji piankowej - Reactor H-25 z wyposażeniem, został zaprojektowany z myślą o powłokach polimocznikowych i doskonale nadaje się do małych i średnich zadań, takich jak tarasy, baseny, powłoki, izolacje wtórne i warstwy wodoszczelne. Cyfrowe elementy sterowania ciepłem i ciśnieniem — możliwość zaprogramowania temperatur i ciśnienia oraz monitorowania działania urządzenia. Pompy wyporowe są proste w konserwacji i umożliwiają szybsze przełączenie, co zapewnia możliwie najlepszy wzór natryskiwania. Podgrzewacze szybko podgrzewają materiał i utrzymują nastawione temperatury nawet przy natryskiwaniu z maksymalnym natężeniem przepływu. Urządzenia te przeznaczone są do natryskiwania pianki i pokryć dachowych. Na wyposażeniu jest kompresor śrubowy MARK MSL C 7,5 200D; z 2015r, ser. Nr. CAI858678; z osuszaczem, na zbiorniku powietrza 200l oraz węże elastyczne w rękawie ochronnym. Brak pistoletów do natrysku. Maszyna do natrysku pianki poliuretanowej GRACO REACTOR H-25 częściowo rozmontowana i złożona w magazynie, brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności w działaniu i funkcjonalności, brak specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie kompletności. Widoczne ślady intensywnego użytkowania, uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo mocne zabrudzenia(z węży najprawdopodobniej nie usunięto całego czynnika), wycieki oleju, brak informacji, czy zabezpieczono agregat przed zaschnięciem czynnika. Urządzenie wymaga przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw, oczyszczenia oraz uzupełnień. Opinia o cenie, nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową. Przed zakupem, należy obejrzeć.