Switch TP LinkTL-SG5428 nr ser. 215A348000121

169370

Aktualna cena (bez VAT): 150,00 zł

Rok produkcji: -   Numer fabryczny: 215A348000121

Nazwa: Switch
Model: TP LinkTL-SG5428
Rok produkcji: b.d- wg. FV zakupiono w 2016
Wytwórca: TP-Link Technologies Co., Ltd
Nr identyfikacyjny: 215A348000121

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej /tabliczki znamionowej ) :
• Przeznaczenie Rack 19
• Prędkość magistrali 56 Gbps
• Przepustowość 41.7 mpps
• Rozmiar tablicy adresów MAC 8000
• Gniazda sieciowe 10/100/1000; 4x mini-GBIC (SFP)
• Zasilanie 100 - 240 V / 50-60Hz

Przedmiot szacowania: urządzenie łączące segmenty sieci komputerowej przeznaczone do tworzenia na potrzeby małych przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych. Wszystkie porty posiadają funkcję Auto MDI/MDIX co umożliwia podłączanie do nich zarówno komputerów jak i następnych switchy bez potrzeby stosowania kabli cross-owanych.

• brak możliwości dokładnej weryfikacji
• braki w okablowaniu
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powierzchni
• zadrapania powłoki, otarcia
• ślady demontażu i transportu
• zweryfikowano pozytywnie w ograniczonym zakresie – po przyłączeniu zasilania uruchamia się
• brak możliwości potwierdzenia konfiguracji i parametrów
Historia napraw i konserwacji
• może wymagać reinstalacji systemu i ponownej konfiguracji