Stół przyscienny nierdzewny 1600x600x850 2015r.

141637

Aktualna cena (bez VAT): 660,00 zł

Stół przyscienny nierdzewny 1600x600x850
Producent: -   Numer fabryczny: -
Rok produkcji: 2015

Nazwa: Stół przyścienny nierdzewny
Rok produkcji: b.d – data FV zakupu : 2015 r.
Wytwórca: b.d
Motogodziny: n.d

Dane techniczne ( wg. FV zakupu ) :
• wymiary 200 x 60 x 85 cm
• materiał stal nierdzewna
• przeznaczenie gastronomia

Przedmiot szacowania: mebel wykonany ze stali nierdzewnej dedykowany dla gastronomi, przeznaczony do intensywnej eksploatacji posiadający zaokrąglone rogi gwarantujące bezpieczeństwo użytkowana, umożliwiający zachowanie rygorystycznych zasad higieniczno – sanitarnych. Odporny na wilgoć, wysoką temperaturę oraz ścieranie.
• brak możliwości szczegółowej weryfikacji
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• znaczne zarysowania
• niewielkie zewnętrze uszkodzenia mechaniczne
• zadrapania powłoki, otarcia
• uszkodzenia okleiny
• ślady demontażu i transportu
• zweryfikowano pozytywnie
Historia napraw i konserwacji