SCANIA R420 LA4X2MNA AUTOMAT 2011r.

206455

Aktualna cena (bez VAT): 31 900,00 zł

SCANIA
Marka, Model: SCANIA R420 LA4X2MNA AUTOMAT   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2015-10-15
Rok produkcji: 2011   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2011-06-14
Przebieg odczytany: 968167km   Liczba kluczy: 2
Silnik: 11705ccm (Moc 420KM/309KW)   Czy jest instrukcja obługi: Nie
Skrzynia biegów: Automatyczna   Czy jest książka przeglądów: Nie
Liczba osi: 2   Masa całkowita: 19000
Liczba miejsc: 2   Masa własna: 8230
Typ nadwozia: Ciągnik siodłowy   Data następnego badania technicznego: 2019-10-02
VIN: XLER4X20005269693   Układ i liczba cylindrów: R-6
Nr rejestracyjny: D4KRZYS   Przebieg szacowany: -
Norma EURO: 5   Rodzaj zawieszenia: Z regulacją wysokości (mechaniczne) lub/i pneumatyczne)
Ładowność: -

Rozładowane akumulatory. Silnik uruchomiono przy pomocy akumulatorów zewnętrznych. Podczas pracy silnika aktywny jest komunikat "engine malfunction". Stwierdzono nierównomierną pracę silnika. Stwierdzono wycieki spod uszczelnień silnika. Zaleca się sprawdzenie silnika w warunkach serwisowych i drogowych.

Działanie układu hamulcowego w warunkach parkingowych w normie. Powiększone zużycie elementów ciernych układu hamulcowego. Zawieszenie osi przedniej oparte na resorach. Zawieszenie osi tylnej oparte na poduszkach pneumatycznych. Układ kierowniczy – działanie układu w warunkach parkingowych w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Pojazd wyposażony w jeden zbiornik paliwa. Pogięta tylna poprzeczka ramy. Ogniska korozji na ramie. Połamana obudowa akumulatorów. Połamane tylne nadkola.

Barwa kabiny - biała. Zderzak przedni – połamany po stronie prawej i lewej, miejscowe zarysowania. Pokrywa przednia - miejscowe ubytki lakieru. Szyba czołowa z oznaczeniem Nordglass - miejscowe odpryski, zarysowania. Obudowa narożnika prawego przedniego - popękana. Lusterko prawe - uszkodzony górny wkład. Połamana obudowa prawych stopni wejściowych. Drzwi prawe - miejscowe zarysowania, zablokowany wkład zamka. Ściana boczna prawa kabiny - zagięcie na odcinku ok 30mm w części dolnej. Popękany klosz lampy prawej tylnej. Ściana boczna lewa kabiny - ślady napraw blacharskich, ogniska korozji. Drzwi lewe - utrudnione przekręcanie zamka, ubytki i spękania powłoki lakierowej, miejscowe zarysowania. Lusterko lewe - uszkodzony górny wkład. Popękany kierunkowskaz lewy przedni. Na poszyciach kabiny stwierdzono miejscowe zarysowania, zagięcia punktowe oraz ogniska korozji. Powiększona grubość powłoki lakierowej ściany bocznej lewej: powyżej 1500um, drzwi lewych: do 1100um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych metalowych elementów kabiny: do 140µm. Układ hydraulicznego podnoszenia kabiny wymaga sprawdzenia w warunkach serwisowych - kabina opadła samoczynnie po przestawieniu pompy na opuszczanie.

Skrzynia biegów – automatyczna + pedał sprzęgła. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Zaleca się sprawdzenie działania skrzyni biegów w warunkach drogowych. Napęd na oś tylną. W wyposażeniu pojazdu nie stwierdzono blokady tylnego mostu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 6 sztuk. W wyposażeniu pojazdu nie stwierdzono koła zapasowego.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Ogrzewanie postojowe - uruchamia się. Zabrudzona podsufitka. Brak przycisku zwalniającego blokadę położenia kierownicy. Dziury w tapicerkach foteli. Poszycia tapicerskie foteli - miejscowo zabrudzone. Pojazd wyposażony w dwie leżanki. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Połamany uchwyt do zwalniania blokady pokrywy przedniej. Uszkodzona tapicerka drzwi lewych. Tachograf zgłasza komunikaty "awaria wewnętrzna" oraz "awaria nadajnika".

Elektrycznie sterowane szyby drzwi.
Amortyzowany fotel kierowcy i pasażera.
Elektrycznie sterowany luk dachowy.
Tachograf cyfrowy.
Radioodtwarzacz CD Kenwood.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Felgi aluminiowe, Immobilizer, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Ogrzewanie postojowe, Radio CD, System antypoślizgowy, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Tachograf, lodowka, Hamulec silnikowy

Oś I lewa - prod: Annaite 366 rozm: 315/80R22,5 zuż: 90%
Oś I prawa - prod: Annaite 366 rozm: 315/80R22,5 zuż: 90%
Oś II lewa zew - prod: Longmarche LM326 rozm: 315/80R22,5 zuż: 90%
Oś II lewa wew - prod: Longmarche LM326 rozm: 315/80R22,5 zuż: 90%
Oś II prawa zew - prod: Longmarche LM326 rozm: 315/80R22,5 zuż: 90%
Oś II prawa wew - prod: Longmarche LM326 rozm: 315/80R22,5 zuż: 90%

UWAGA !!!! Z nowym nabywcą zostanie podpisana umowa o wyłączeniu rękojmi z uwagi na fakt, że na ramie pojazdu nie stwierdzono numeru podwozia /VIN/. Istnieje prawdopodobieństwo, że pojazd nie jest w fabrycznej kompletacji. Na tylnej tablicy rejestracyjnej, brak jest naklejki legalizacyjnej

1. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu. Brak wiarygodnych danych odnośnie przebiegu całkowitego pojazdu.
2. Brak naklejki legalizacyjnej na tylnej tablicy rejestracyjnej.
3. Brak numeru podwozia /VIN/ na ramie pojazdu. Istnieje prawdopodobieństwo, że pojazd nie jest w fabrycznej kompletacji.