Renault Clio 1.5 dCi Business Hatchback 2016r. DW1H221 UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie CITIRENT Sp. z o.o. Ul. Poznańska 161, 05-850 Ożarów Mazowiecki

211752

Ożarów Mazowiecki 05-850, Poznańska 161

Aktualna cena (bez VAT): 17 000,00 zł

DW1H221 Renault Clio
Marka, Model, Wersja wyposażenia: RENAULT CLIO 1.5 dCi Business Energy Business   VIN: VF15RBF0A55763848
Rok produkcji: 2016   Nr rejestracyjny: DW1H221
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-07-06
Przebieg odczytany: 122438km   Liczba kluczy: 2
Kolor: BIAŁY   Czy jest instrukcja obługi: Nie
Kolor metallic: Nie   Czy jest książka przeglądów: Nie
Silnik: 1461ccm (Moc 75KM/55KW)   Masa całkowita: 1670
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1182
Liczba drzwi: 5   Dopuszczalna masa całkowita: 1670kg
Rodzaj pojazdu: Samochód Osobowy   Data następnego badania technicznego: 2021-07-05

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych. Aktywny komunikat informujący o konieczności wykonania przeglądu.

Barwa nadwozia – biała uni. Zderzak przedni – - zarysowania powłoki lakierowej zabezpieczone prowizorycznie (zaprawki lakiernicze) po stronie lewej i prawej. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – odpryski powłoki lakierowej zabezpieczone prowizorycznie (zaprawki lakiernicze). Błotnik prawy – drobne zarysowania. Nadkole błotnika prawego przedniego część przednia, dolna – rozerwane. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne –wgniecione i przełamane w części tylnej, środkowej na długości ok.50mm. Poszycie tylne boku prawego – wgniecione w części przedniej na powierzchni ok.90x70mm. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Pokrywa bagażnika – drobne zarysowania. Poszycie słupka B strona lewa – miejscowo wgniecione w części dolnej z ubytkiem powłoki lakierowej Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – zarysowana powłoka lakierowa w części przedniej zabezpieczona prowizorycznie (zaprawka lakiernicza). Dach – drobne zarysowania. Podstawa anteny dachowej – brak gwintu wewnętrznego mocowania anteny. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: 135-149µm.

Skrzynia biegów – manualna 5 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk. Kołpaki 4szt - miejscowo porysowane.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Osłony mocowania ISOFIX kanapy tylnej 4 sztuki - brak.

- Szyby drzwi przednich sterowane elektrycznie.
- Radioodtwarzacz fabryczny z usb.

ABS, ASR, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Sterowanie systemu audio z kierownicy, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Trzecie światło stop, Uchwyty Isofix, Wspomaganie układu kierowniczego, Wylącznik poduszki powietrznej pasażera, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

przód prawy - prod: BRIDGESTONE ECOPIA EP25 rozm: 185/65/R15 zuż: 50%
przód lewy - prod: BRIDGESTONE ECOPIA EP25 rozm: 185/65/R15 zuż: 50%
tył prawy - prod: BRIDGESTONE ECOPIA EP25 rozm: 185/65/R15 zuż: 40%
tył lewy - prod: BRIDGESTONE ECOPIA EP25 rozm: 185/65/R15 zuż: 40%
zapas - prod: BRIDGESTONE ECOPIA EP25 rozm: 185/65/R15 zuż: 10%

Pojazd z polskiej sieci dilerskiej.

Instrukcja obsługi pojazdu – brak
Brak wpisów potwierdzających wykonanie przeglądu
W pojeździe stwierdzono poświadczenie wykonania przeglądu przy stanie drogomierza 61240km w dniu 20.06.2019r.

2x karta ze sterownikiem centralnego zamka.