Regały sklepowe wg. zestawienia 2016r.

132874

Aktualna cena (bez VAT): 3 500,00 zł

Regały sklepowe wg. zestawienia
Producent: b.d.   Numer fabryczny: -
Rok produkcji: 2016

Nazwa: Regały sklepowe
Model: wg. specyfikacji poniżej
Rok produkcji: 2016 przyjęto wg. daty FV zakupu
Wytwórca: b.d
Motogodziny: n.d

Dane techniczne ( wg. producenta/importera/dystrybutora/tabliczki znamionowej) :
• Regał dwustronny gondola szer.1.25 m 14 półek wys.1,81m
• Regał dwustronny gondola szer.1.00 m 14 półek wys.1,81m
• Regał przyścienny szer.1,25 m 6 półek wys.2,11 m z belka przyścienną
• Ogranicznik druciany do półek wys.6 cm

Przedmiot szacowania: element wyposażenia sklepu - regały sklepowe o metalowej konstrukcji w kolorze/odcieniach bieli wykonane z blach zimnowalcowanych, lakierowanych farbami proszkowymi przeznaczone zarówno do eksponowania jak i przechowywania towarów handlowych.
• składowany zdemontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego częściowo na placu
• brak możliwości weryfikacji kompletności - składowany zdemontowane na paletach
Uszkodzenia
• drobne uszkodzenia mechaniczne
• odkształcenia
• ubytki w powłoce lakierniczej
• zarysowania powłoki
• nosi znamiona normalnej eksploatacji
Historia napraw i konserwacji
• brak znamion napraw pozaserwisowych