RENAULT T 460 /6x2/ 2014r.

233418

2

Aktualna cena (bez VAT): 70 000,00 zł

RENAULT T
Marka, Model: RENAULT T 460 /6x2/   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2018-05-24
Rok produkcji: 2014   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2014-05-23
Przebieg odczytany: 608977km   Liczba kluczy: 3
Silnik: 10837ccm (Moc 469KM/345KW)   Czy jest instrukcja obługi: Nie
Skrzynia biegów: Automatyczna   Czy jest książka przeglądów: Nie
Liczba osi: 3   Masa całkowita: 26500
Liczba miejsc: 2   Masa własna: 9550
Typ nadwozia: Podwozie   Data następnego badania technicznego: 2020-07-16
VIN: VF611M132ED000057   Układ i liczba cylindrów: R/6
Nr rejestracyjny: TKI0950C   Przebieg szacowany: -
Norma EURO: 6   Rodzaj zawieszenia: Z regulacją wysokości (pneumatyczne)
Ładowność: 16450kg

Rozruch silnika łatwy.
Parametry pracy silnika w normie.
Silnik, osprzęt silnika – zabrudzone eksploatacyjnie.
Wyświetlacz deski rozdzielczej – uaktywniony alert układu sterowania silnika.

Układ kierowniczy – funkcjonowanie układu w warunkach parkingowych prawidłowe.
Układ hamulcowy – funkcjonowanie układu w warunkach parkingowych prawidłowe.
Rama pojazdu – ogniska korozji na elementach ramy.

Kabina kierowcy: pojedyncze odpryski, miejscowe zarysowania i obtarcia powłoki lakierowej poszyć zewnętrznych kabiny. Grubość powłoki lakierowej elementów zewnętrznego poszycia kabiny od 0,088 do 0,116mm; pokrywa przednia kabiny – do 0,195mm. Pokrywa przednia kabiny – wgniecenia miejscowe. Prawy bok kabiny – głęboka rysa powłoki lakierowej.
Lusterko prawe dolne – pęknięta obudowa lusterka.

Skrzynia biegów automatyczna, napęd na oś II. Elementy układu przeniesienia napędu w warunkach parkingowych funkcjonują prawidłowo, układ sterowania elektrycznego skrzyni biegów wymaga sprawdzenia w warunkach stanowiskowych.
Obręcz koła stalowa (8szt.) – ogniska korozji.
Koło zapasowe – pojazd niewyposażony.

Poszycia tapicerskie kabiny kierowcy – miejscowo zabrudzone.
Poszycia plastikowe kabiny kierowcy – miejscowo zabrudzone; miejscowe zarysowania i obtarcia powierzchni poszyć.

Wyposażenie pojazdu: immobiliser, zamek centralny, skrzynia biegów automatyczna, zawieszenie przednie pneumatyczne, zawieszenie tylne pneumatyczne, oś III podnoszona, hamulce przód tarczowe, hamulce tył tarczowe, ABS, wspomaganie układu kierowniczego, układ regulacji obrotów silnika, tempomat, zbiornik paliwa x 1, spojler górny kabiny, osłona p.słoneczna zewnętrzna, światła p.mgielne, światła do jazdy dziennej, tachograf elektroniczny, wyświetlacz wielofunkcyjny, szyby drzwi sterowane elektrycznie, lusterka zewnętrzne podgrzewane i sterowane elektrycznie, klimatyzator postojowy, roleta szyby przedniej regulowana elektrycznie, roleta szyby drzwi lewych i drzwi prawych regulowana mechanicznie, RO „fabryczny”, webasto, klimatyzacja aut., fotel kierowcy regulowany, fotel kierowcy podgrzewany, leżanka kierowcy x 2, lodówka, kierownica pokryta skórą, układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, układ ostrzegania o kolizji, osłona p.najazdowa boczna lewa, belka p.najazdowa tylna, sygnał pneumatyczny, lakier kabiny kierowcy niebieski uni.
Dokumentacja eksploatacyjna pojazdu: książka przeglądów serwisowych – brak; instrukcja obsługi pojazdu – brak.
Kluczyk stacyjki i zamków drzwi kabiny – trzy sztuki.
Zderzak przedni – zarysowania, miejscowe obtarcia pokrycia zderzaka; brak osłony pompy układu hydraulicznego podnoszenia kabiny.
Wyposażenie narzędziowe – niekompletne.

oś I lewa - prod: Uniroyal FH 40 rozm: 315/70 R22.5 zuż: ok. 30%
oś I prawa - prod: Uniroyal FH 40 rozm: 315/70 R22.5 zuż: ok. 30%
oś II lewa zew. - prod: Next Tread NT WTD rozm: 315/70 R22.5 zuż: ok. 60%
oś II lewa wew. - prod: Next Tread NT WTD rozm: 315/70 R22.5 zuż: ok. 60%
oś II prawa zew. - prod: LongMarch LM326 rozm: 315/70 R22.5 zuż: ok. 30%
oś II prawa wew. - prod: LongMarch LM326 rozm: 315/70 R22.5 zuż: ok. 30%
oś III lewa - prod: Goodyear FUELMAX S HL rozm: 315/70 R22.5 zuż: ok. 90%
oś III prawa - prod: Michelin X MultiWay 3D rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 80%
koło zapasowe - brak - prod: x rozm: x zuż: x

1. Pojazd wymaga usunięcia uszkodzeń, niesprawności i usterek wykazanych w Ocenie.
3. Certyfikatu normy spalin nie przedstawiono; normę spalin [Euro 6] wpisano na podstawie informacji uzyskanych od Autoryzowanego Przedstawiciela Producenta.
4. Wartość przedmiotowego pojazdu w dniu badania określono w oparciu o notowania Eurotaxglass’s VI – 2020”, uwzględniając: rok produkcji pojazdu, datę pierwszej rejestracji, stwierdzony stan techniczny, braki w ukompletowaniu, przewidywany koszt naprawy, poziom utrzymania, pochodzenie pojazdu, regionalną sytuację rynkową, lokalną sytuację rynkową, stan ogumienia.
5. Dowód rejestracyjny – w pozycji [Przeznaczenie] wpisano „PRZEWÓZ KONTENERÓW”; badany pojazd jest podwoziem bez zabudowy.