RENAULT MASTER 2.3 DCI FURGON 2014r.

251324

10

Aktualna cena (bez VAT): 38 500,00 zł

RENAULT MASTER
Marka, Model, Wersja wyposażenia: RENAULT MASTER 2.3 DCI FURGON   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2014   VIN: VF1MAF4NC50107190
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: WZ7494W
Przebieg odczytany: 207768km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2018-05-09
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2014-01-24
Silnik: 2299ccm (Moc 101KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2178
Rodzaj pojazdu: CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2020-04-11
Liczba miejsc: 7

Rozstaw osi - ok 3700mm. Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Sworznie przednich wahaczy kwalifikują się do wymiany. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – tarcze oraz klocki hamulcowe przednie i tylne kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Uszkodzona dolna osłona komory zespołu napędowego.

Barwa nadwozia – biała. Na drzwiach przednich stwierdzono naklejki reklamowe. Zderzak przedni – liczne głębokie zarysowania na poszyciu zewnętrznym, miejscowe odkształcenia. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – liczne punktowe zagięcia, zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Zarysowania kloszy przednich reflektorów. Błotnik prawy – pogięty w części tylnej, miejscowe zarysowania. Lusterko prawe - zarysowania obudowy. Drzwi prawe przednie – zagięcia w części przedniej, miejscowe zarysowania. Drzwi prawe przesuwne – zagięcia punktowe, miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zagięcie w części tylnej na odcinku ok 50mm, zagięcia punktowe, miejscowe zarysowania. Zderzak tylny – liczne zarysowania, zagięcia po stronie lewej. Drzwi tyłu nadwozia prawe – uszkodzony wkład zamka, miejscowe zarysowania,zagięcia punktowe. Drzwi tyłu nadwozia lewe - miejscowe zarysowania, zagięcia punktowe. Uszkodzony klosz 3-go światła stop. Poszycie tylne boku lewego – liczne zagięcia, miejscowe zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie w części środkowej na odcinku ok 200mm, miejscowe zarysowania. Próg lewy - zagięcia, ubytki lakieru. Lusterko lewe - zarysowania obudowy i klosza kierunkowskazu. Błotnik lewy – miejscowe zarysowania. Dach – miejscowe zagięcia, miejscowe zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 151µm.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Spękania tapicerki kanapy tylnej. Wypalona dziura w tapicerce siedziska fotela prawego przedniego. Spękania tapicerki siedziska fotela kierowcy. Połamana boczna obudowa kanapy tylnej. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Zarysowania i zagięcia poszyć przestrzeni ładunkowej. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 2300mm, wysokość ok 1890mm, szerokość ok 1750mm /ok 1360mm między nadkolami/.

Tylne czujniki parkowania - niesprawne.
Stopień tylny.
Poprzeczki dachowe.

ABS, Hak, Immobilizer, Klimatyzacja, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Radio CD, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 65%
Prawy przód - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 65%
Lewy tył - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 65%
Prawy tył - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 65%
Zapas - prod: Continental Vanco Four Season 2 rozm: 225/65R16C zuż: 65%

1. Instrukcja obsługi - obcojęzyczna.
2. Książka serwisowa bez wpisów.
3. Brak wiarygodnych danych odnośnie przebiegu całkowitego pojazdu.