Zakończona

Pralnico wirówka Kannegiesser PHARMA FU1900 2001r.

Identyfikator aukcji
178292

Aukcje EFL

Magnice 55-040, Europejska 2

0

Zapytaj o produkt

Aktualna cena (bez VAT): 12 200,00 zł
  • Opis przedmiotu

  • Oferty

  • Zdjęcia

Pralnico wirówka Kannegiesser PHARMA FU1900
Producent: Kannegiesser Gruppa GmbH   Numer fabryczny: 19200102030
Rok produkcji: 2001      

Informacje dodatkowe

Charakterystyka techniczna:

Nazwa: Pralnico wirówka Kannegiesser PHARMA FU1900
Rok produkcji: 2001– wg.FV zakupu / tabliczki znamionowej
Wytwórca: Kannegiesser Gruppa GmbH
Oznaczenie CE Tak wg. tabliczki na obudowie
Nr identyfikacyjny: 19200102030


Dane techniczne ( wg. producenta) :
• Pojemność 1930 l
• Waga suchego wypełnienia 190 kg
• Prędkość wirowania 565 obrotów/min
• Energia kinetyczna 296600 Nm
• Ciśnienie robocze 6-8 bar
• Ogrzewanie parowe
• Temperatura robocza 95 C
• Napięcie znamionowe 3 x 400 V
• Częstotliwość znamionowa 50 Hz
• Natężenie znamionowe 56A
• Moc znamionowa 30,5 Kw


Opis stanu i przeznaczenia:

Przedmiot szacowania: przemysłowe urządzenie mechaniczne służące do prania na mokro w warunkach przemysłowych, - w których procesowi prania poddawana jest bardzo duża ilość rzeczy. Pralnice przemysłowe znajdują się na wyposażeniu dużych pralni, takich które nie zajmują się obsługą indywidualnych klientów, tylko dużych przedsiębiorstw ( na przykład hotele, szpitale, koszary wojskowe i tym podobne ). Działanie pralnicy przemysłowej jest analogiczne jak działanie pralki, tylko wielkość i skala jest odpowiednio większa. Jest to typowa technologia prania na mokro, czyli z użyciem wody i detergentu.

• brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności działania,
• składowany rozmontowany na placu zamawiającego
• widoczne ślady eksploatacji,
• zabrudzenia powłoki lakierniczej, odrapania
• widoczne uszkodzenia mechaniczne
• uszkodzenia fartucha i uszczelnień
• uszkodzenia instalacji elektrycznych
• brak przewodów
• częściowo zdemontowane przewody/ rury hydrauliczne
• wygięta podstawa
• liczne ogniska korozji
• brak specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie pełnej kompletności
• wymaga zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,