Podnosnik dwukolumnowy STENHOE typ 004725 M2.5 2015r.

157813

Aktualna cena (bez VAT): 11 700,00 zł

Podnosnik dwukolumnowy STENHOE typ 004725 M2.5
Producent: STENHOJ A/S   Numer fabryczny: 215B1268
Rok produkcji: 2015

Nazwa: Podnośnik 2-kolumnowy
Model: 004725 M 2.50
Rok produkcji: 2015
Wytwórca: STENHOJ A/S
Nr identyfikacyjny: 215B1268

Dane techniczne :
• Udźwig (kg) 5000
• Wysokość podnoszenia (mm) 2070
• Min. wysokość ramion (mm) 140-170
• Czas podnoszenia (sec.) 55
• Wymiary (cm) 278 x 225 x 42 cm
• Moc silnika (kW) 2 x 2,8
• Zasilanie (V/Hz) 400 / 50

Przedmiot szacowania: urządzenie służące do pionowego przemieszczania ładunków ( samochodów osobowych / dostawczych ), na niewielką wysokość, przy wykorzystaniu napędu elektrycznego Napęd podwójnymi siłownikami hydraulicznymi, zapewnia stabilne podnoszenie i opuszczanie.
• brak specyfikacji uniemożliwia dokładną weryfikacje
• brak osłon przekładni pasowej
• brak części gumowych osłon punktów podparcia podnoszonego samochodu
Uszkodzenia
• zarysowania powierzchni
• zadrapania powłoki, otarcia
• niewielkie ogniska ślady korozji w miejscach ubytku powłoki lakierniczej
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• widoczne uszkodzenia pasów przekładni
• znaczne zabrudzenia eksploatacyjne
• nosi znamiona intensywnej eksploatacji
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw; data kolejnego przeglądu na naklejce kolumny: 09/2016
• przed rozpoczęciem eksplantacji wskazane jest pozyskanie dokumentacji UDT