Ploter Roland Re-640

196262

Aktualna cena (bez VAT): 10 700,00 zł

Ploter Roland Re-640
Rok produkcji: 2013   Numer fabryczny: KBE 0964

Nazwa: Ploter
Model: Roland Re640
Rok produkcji: 2013
Wytwórca: Roland DG Corporation
Nr identyfikacyjny: KBE 0964

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej, tabliczki znamionowej ) :
• Media Szerokość: 259 do 1625 mm
• Media Grubość Maksimum: 1,0 mm z podkładem do druku
• Zasilanie 220-240 V / 50-60Hz
• Wymiary z podstawą (mm): 2575 x 705 x 1175
• Moc: 1,08 kW
• Masa: 135 kg

Przedmiot szacowania: urządzenie służące do pracy z dużymi płaskimi powierzchniami, mogące nanosić obrazy, drukować itp
• brak możliwości dokładnej weryfikacji
• nie stwierdzono nośnika dedykowanego oprogramowania
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki lakierniczej
• nieznaczne zadrapania, otarcia
• nie stwierdzono znaczących zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• miejscowe odbarwienia
• brak materiałów eksploatacyjnych
• zwraca błąd „MOTOR ERROR TURN POWER OFF”
• posiada oznaczenia CE
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• znamiona ingerencji pozaserwisowych – brak
• wymaga czyszczenia, zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,
• może wymagać nakładów finansowych w celu odtworzenia dokumentacji oraz uruchomienia i kalibracji
• prawdopodobna konieczność czyszczenia głowicy

• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji