Zakończona

Ploter Artemis KM3224

Identyfikator aukcji
200006

Aukcje EFL

Magnice 55-040, Europejska 2

0

Zapytaj o produkt

Aktualna cena (bez VAT): 22 300,00 zł
  • Opis przedmiotu

  • Oferty

  • Zdjęcia

Ploter Artemis KM3224
Producent: ARTEMIS / ATRIUM   Numer fabryczny: -
Rok produkcji: -      

Informacje dodatkowe

Charakterystyka techniczna:

Brak instrukcji obsługi i deklaracji zgodności. Brak oryginalnej tabliczki znamionowej producenta. Jest tylko nalepka z częścią danych technicznych.

- Producent/dostawca - ARTEMIS / ATRIUM
- Typ - KM 32xx ( brak możliwości weryfikacji typu )
- Numer fabryczny - brak
- Rok produkcji - brak (zakupiono w 2016)
- Zasilanie - 230 V
- Max szerokość materiału - 3 200 mm
- Waga - około 750 kg
Dane techniczne za producentem:
technologia druku: piezo
Głowice: 8 x Konica Minolta 1024
Atrament: twardy solwent
Rozdzielczość: max. 1080 dpi
Prędkość: teoret. max. 160 m2/h (rzeczywista 60m m2/h)
Kolory: CMYK
Prąd: 230V, 50-60 Hz
Zabezpieczenie sieci: 40A
Środowisko pracy: temperatura 20-28 °C, wilgotność: 40-60%
- Przybliżone gabaryty zewnętrzne :
długość - 4 850 mm
szerokość - 1 300 mm
wysokość - 1 500 mm


Opis stanu i przeznaczenia:

Ploter solwentowy - wielkoformatowy ARTEMIS KM 32xx (brak tabliczki producenta, na nalepce nie podano typu i roku produkcji) może drukować na szerokiej gamie mediów powlekanych i niepowlekanych. Przykładowe zastosowania to plakaty, banery, backlity, grafiki POS, grafika na środki transportu, siatki i wszelkie inne oznakowanie zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Wg wytwórcy, dzięki zastosowaniu w ploterze najnowszej generacji, 8 głowic piezoelektrycznych Konica Minolta, ploter osiąga wysoką jakość druku. Dodatkowo inżynierowie zminimalizowali efekty siania i nierównych krawędzi, często występujących w innych, dalekowschodnich maszynach. Warto wspomnieć także, że ploter ten posiada zaawansowane systemy ochrony głowic. Ploter wyposażony w system ochrony głowic przed zaschnięciem lub zniszczeniem. Zastosowano ciężki system rolkowy utrzymujący stałe naprężenie z tyłu i przodu maszyny. Artemis KM 32xx rozszerzy moce produkcyjne i możliwości wielu rozwijających się drukarni i agencji reklamowych.
Ploter solwentowy - wielkoformatowy ARTEMIS KM 32xx złożony w magazynie, brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności i efektywności zadruku, brak specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie kompletności. Ploter zdekompletowany, brak między innymi: ekranu dotykowego z komputerem, gniazd na pojemniki z tuszem, porozłączane przewody. Widoczne ślady użytkowania, drobne uszkodzenia mechaniczne ( głowica drukująca może być niekompletna lub niesprawna ) oraz zabrudzenia ( dysze i instalacja farbowa nie umyto po eksploatacji, zaschnięta farba, ploter nie został zabezpieczony przez serwis ), Ploter wymaga przeglądu serwisowego, napraw oraz uzupełnień. Brak danych odnośnie oprogramowania. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową. Przed zakupem należy obejrzeć.