Piec elektryczny konwekcyjno-parowy HENDI

147043

Aktualna cena (bez VAT): 1 500,00 zł

Producent: HENDI   Numer fabryczny: 1714006002

Brak instrukcji obsługi i deklaracji zgodności. Tabliczka nieczytelna.

- Producent - HENDI
- Typ - 225530
- Numer fabryczny - 1714006002
- Rok produkcji - brak ( zakup 2014 )
- Zasilanie - 230 V
- Pojemność - 5 x GN2/3
- Waga - 43 kg
- Moc - 3 200 W
- Temperatura - + 100 do +270 0C
- Gabaryty zewnętrzne :
długość - 610 mm
szerokość - 730 mm
wysokość - 660 mm

Piec elektryczny konwekcyjno-parowy HENDI model 225530 profesjonalny gastronomiczny elektryczny piec konwekcyjny z zaparowaniem. Łatwy w obsłudze dzięki sterowaniu manualnemu, polecany do wszelkiego rodzaju kuchni, w restauracjach, barach, stołówkach, szkołach itp. Nadaje się do pieczenia ciast, pieczywa, mięs, ryb, drobiu.
Cechy produktu:
– Idealne do wszelkiego rodzaju kuchni w restauracjach, barach, stołówkach – do pieczenia ciast, pieczywa, mięs, ryb, drobiu
– Dzięki funkcji zaparowania możliwe przygotowanie delikatnych i zdrowych potraw z ryb i warzyw
– Bezpośrednie wytwarzanie pary poprzez natrysk wody na wentylator
– Pięciostopniowa regulacja zaparowania komory
– Czytelny i łatwy w obsłudze panel
– Lampki kontrolne poszczególnych funkcji
– Obudowa oraz komora w całości wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AISI 304
– Komora z oświetleniem halogenowym
– Drzwi z podwójną szybą, wyposażone w uszczelkę
– Demontowane prowadnice w komorze
Piec elektryczny konwekcyjno-parowy HENDI model 225530 złożony w magazynie, brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności w działaniu - pieczeniu. Brak specyfikacji zakupu uniemożliwia potwierdzenie pełnej kompletności. Widoczne ślady intensywnego użytkowania, uszkodzenia mechaniczne oraz mocne zabrudzenia, wymaga przeglądu serwisowego, ewentualnej naprawy. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową. Przed zakupem należy obejrzeć.