Peugeot 3008 2.0 BlueHDi Active S&S Hatchback 2017r. UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie CITIRENT Sp. z o.o. Ul. Poznańska 161, 05-850 Ożarów Mazowiecki

211757

Ożarów Mazowiecki 05-850, Poznańska 161

Aktualna cena (bez VAT): 53 900,00 zł

DW3L672 Peugeot 3008
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Peugeot 3008 Active S&S   VIN: VF3MJAHXHHS010710
Rok produkcji: 2017   Nr rejestracyjny: DW3L672
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2017-02-03
Przebieg odczytany: 65882km   Liczba kluczy: 2
Kolor: Brązowy   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1997ccm (Moc 150KM/110KW)   Masa całkowita: -
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: -
Rodzaj pojazdu: osobowy   Data następnego badania technicznego: 2020-02-03
Typ nadwozia: SUV   Hak: Nie

Barwa nadwozia - brązowy z efektem metalicznym. Zderzak przedni - zarysowanie po lewej stronie o długości około 8mm, zarysowanie przy listwie błotnika o długości 40mm. Lewa listwa ozdobna szyby czołowej - nieprawidłowe spasowanie. Drzwi przednie prawe - wgniecenie o średnicy około 12 mm, wgniecenie o średnicy 16 mm. Błotnik tylny prawy - wgniecenie o średnicy około 6-7mm. Dach wgniecenie. Błotnik tylny lewy - zarysowanie we wnęce o długości około 6mm. Drzwi tylne lewe - zarysowanie na rancie o długości około 25mm, zarysowanie o długości 32 mm w centralnej części. Rama dachu lewa - wgniecenie o średnicy około 15mm i zarysowanie o długości około 3mm. Drzwi przednie lewe - zarysowanie na rancie o długości 15mm oraz 7mm. Błotnik PL - zarysowanie przedniej krawędzi z uszkodzniem powłoki lakierniczej. Grubość powłoki lakierowej elementów poszyć zewnętrznych: pokrywa silnika 170 µm, drzwi przednie lewe 170 µm, pozostałe elementy poszyć zewnętrznych: od 100-140 µm.
Szyba czołowa - drobny odprysk od strony kierowcy o średnicy 1 mm, odprysk przy podszybiu o średnicy 1 mm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - aluminiowe 4 sztuk oraz dojazdowe stalowe.

Panel środkowy przed drążkiem zmiany biegów - liczne zarysowania. Fotel pasażera - zabrudzony. Mieszek drążka zmiany biegów - przetarcie. Nakładka wewnętrzna pokrywy bagażnika - zarysowania. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

ABS, ASR, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Dotykowy ekran, Dywaniki (gumowe), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotel pasażera z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica skórzana i chromowana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Nawigacja, Podłokietnik przedni, Przyciemniające się lusterko wsteczne, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Termometr zewnętrzny, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

PP lato - prod: Michelin rozm: 215/65R17 zuż: 83%
PL lato - prod: Michelin rozm: 215/65R17 zuż: 83%
TP lato - prod: Michelin rozm: 215/65R17 zuż: 66%
TL zima - prod: Michelin rozm: 215/65R17 zuż: 66%
Koło zapasowe - prod: Continental rozm: 135/80R18 zuż: 10%

POJAZD Z POLSKIEJ SIECI DEALERSKIEJ.

Książka serwisowa z wpisami przy przebiegach: 26319km, 53815km z dnia 20.02.2019r
Adnotacje w dowodzie rejestracyjnym: wtórnik tablicy rejestracyjnej z dnia 19.04.2018r

DWA KLUCZE Z PILOTAMI CENTRALNEGO ZAMKA