PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI FURGON AUTOMAT 2015r.

206461

Aktualna cena (bez VAT): 28 900,00 zł

PEUGEOT EXPRES
Marka, Model, Wersja wyposażenia: PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI FURGON AUTOMAT   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2015   VIN: VF3XURHHAFZ055857
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: BI9133U
Przebieg odczytany: 103423km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-03-14
Kolor: SZARY   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Silnik: 1997ccm (Moc 163KM)   Masa całkowita: 2950
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1744
Rodzaj pojazdu: CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2021-04-12

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono wycieki oleju na łączeniu silnika i skrzyni biegów. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Rozstaw osi - ok 3100mm. Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Elementy cierne układu hamulcowego zużyte ponadnormatywnie. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – zarysowania w części dolnej, liczne ubytki lakieru, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – głębokie zarysowanie na odcinku ok 200mm, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 339um, błotnika prawego: do 185um, drzwi prawych przednich: do 191um, drzwi prawych tylnych: do 273um, poszycia tylnego boku prawego: do 323um, słupka prawego przedniego: do 195um, poszycia tylnego boku lewego: do 187um, drzwi lewych tylnych: do 188um, drzwi lewych przednich: do 193um, błotnika lewego: do 180um, dachu: do 182um. Nadwozie pojazdu oklejono dodatkowymi matami wygłuszającymi. Na poszyciach nadwozia stwierdzono ślady po przyklejonych elementach.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Aktywna kontrolka awarii układu poduszek bezpieczeństwa. Diagnostyka komputerowa wykazała przerwę w obwodzie zapalnika napinacza pasa bezpieczeństwa kierowcy. Stwierdzono ingerencję w instalację elektryczną w kabinie pojazdu. Miejscowe zarysowania i zagięcia poszyć przestrzenie ładunkowej. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość maksymalna ok 2500mm, szerokość maksymalna ok 1550mm, wysokość ok 1380mm. Miejscowo popękane wyłożenia tapicerskie przestrzeni ładunkowej.

Radioodtwarzacz CD Blaupunkt.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Hak, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Radio CD, Światła przeciwmgielne, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Powertrack Snowtour rozm: 195/75R16C M+S zuż: 95%
Prawy przód - prod: Powertrack Snowtour rozm: 195/75R16C M+S zuż: 95%
Lewy tył - prod: Powertrack Snowtour rozm: 195/75R16C M+S zuż: 95%
Prawy tył - prod: Powertrack Snowtour rozm: 195/75R16C M+S zuż: 95%
Zapas - prod: Michelin Agilis 51 rozm: 215/60R16 zuż: 10%

1. Brak instrukcji obsługi.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 23126km, 40400km, 59595km, 80858km z dnia 05.12.2018r.