PEUGEOT Boxer 2.0 BlueHDi 2018r.

286923

Aktualna cena (bez VAT): 47 500,00 zł

PEUGEOT BOXER
Marka, Model, Wersja wyposażenia: PEUGEOT Boxer 2.0 BlueHDi   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2018   VIN: VF3YD3MFC12H97866
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: PO3HG05
Przebieg odczytany: 269259km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2018-09-05
Kolor: biały   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Silnik: 1997ccm (Moc 163KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2060
Liczba drzwi: 4   Dopuszczalna masa całkowita: 3500kg
Rodzaj pojazdu: samochód ciężarowy   Data następnego badania technicznego: 2021-09-05

Rozruch silnika łatwy.
Parametry pracy silnika w normie.
Układ smarowania – ślady wycieków oleju przez uszczelnienia silnika.
Układ chłodzenia – zabrudzony zbiornik wyrównawczym układu.
Silnik, osprzęt i komora silnika zabrudzone.
Wyświetlacz deski rozdzielczej – uaktywnione liczne alerty.

Zawieszenie przednie i tylne – działanie układu w warunkach parkingowych bez uwag; powiększone zużycie sworzni wahaczy zawieszenia przedniego.
Układ kierowniczy – działanie układu w warunkach parkingowych w normie; zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych.
Układ hamulcowy – uaktywniony alert ABS, ESP na wyświetlaczu deski rozdzielczej; działanie układu w warunkach parkingowych w normie.

Miejscowe zarysowania i obtarcia powłoki lakierowej elementów poszycia nadwozia. Naklejki firmowe na poszyciach zewnętrznych nadwozia.
Grubość powłoki lakierowej elementów poszyć zewnętrznych od 0,064 do 0,094mm. Pokrywa komory silnika – odpryski powłoki lakierowej. Drzwi boczne przesuwne prawe – ubytek powłoki lakierowej. Drzwi tyłu nadwozia – wgniecenia, miejscowe pęknięcie drzwi; odpryski powłoki lakierowej; częściowo oderwana nakładka ochronna drzwi; niekompletny zawias prawego skrzydła drzwi; uszkodzony zamek drzwi. Poszycie lewego boku nadwozia – wgniecenia miejscowe poszycia. Drzwi przednie lewe – wgniecenie, odpryski powłoki lakierowej. Próg lewy – obtarcia powłoki lakierowej. Szyba przednia – pęknięta. Lusterko lewe – pęknięta obudowa i kierunkowskaz. Zderzak przedni – miejscowe zarysowania powierzchni, miejscowe pęknięcie pokrycia zderzaka. Zderzak tylny – zarysowane, obtarte pokrycie zderzaka, pęknięty prawy narożnik. Oświetlenie tablicy rejestracyjnej – brak. Lampa zespolona tylna lewa – pęknięta. Zamek centralny – nie funkcjonuje.

Skrzynia biegów manualna 6-cio stopniowa, napęd na oś przednią, działanie elementów układu przeniesienia napędu w warunkach parkingowych bez uwag, zalecanie sprawdzenie w warunkach drogowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe, miejscowo skorodowane. Koło zapasowe – brak. Pokrywa piasty koła (4szt.) – brak.

Wnętrze przedziału osobowego zabrudzone eksploatacyjnie. Tapicerka foteli – zabrudzona; rozerwana tapicerka fotela kierowcy; przepalona tapicerka fotela pasażera. Drzwi lewe – rozerwana tapicerka drzwi. Deska rozdzielcza – miejscowe obtarcia pokrycia deski. Układ klimatyzacji – układ wymaga przeglądu w serwisie.
Przedział bagażowy: wymiary przestrzeni ładunkowej: dł. – 4000mm; wys. – 1900mm.
Drzwi tyłu nadwozia, drzwi boczne przesuwne prawe, ściany boczne pokryte sklejką drewnianą; zarysowania, obtarcia pokryć; brak pokrycia drzwi bocznych przesuwnych. Wnęki kół tylnych – zabudowane. Podłoga – zarysowania, obtarcia powierzchni płyty podłogi. Ścianka działowa – wgniecenia miejscowe, obtarcia powłoki lakierowej.

1. Dokumentacja eksploatacyjna pojazdu: książka serwisowa – brak; instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.
2. Szyby drzwi przednich sterowane elektrycznie.
3. Radio fabryczne.
4. Ścianka działowa.
5. Wyposażenie narzędziowe – brak.

ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Immobilizer, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Trzecie światło stop, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

oś I lewa - prod: Continental rozm: 215/75 R16C zuż: ok. 90%
oś I prawa - prod: Continental rozm: 215/75 R16C zuż: ok. 90%
oś II lewa - prod: Matador (M+S) rozm: 215/75 R16C zuż: ok. 80%
oś II prawa - prod: Matador (M+S) rozm: 215/75 R16C zuż: ok. 80%
koło zapasowe - brak - prod: x rozm: x zuż: x

1. Pojazd wymaga usunięcia uszkodzeń, niesprawności i usterek wykazanych w niniejszej OCENIE:
2. Istnieje ryzyko wystąpienia uszkodzeń ukrytych układów pojazdu.
3. Nie weryfikowano przebiegu pojazdu. Przebieg przyjęto na podstawie wskazań drogomierza.
4. Wartość przedmiotowego pojazdu w dniu badania określono w oparciu o notowania Eurotaxglass’s X – 2021”, uwzględniając: rok produkcji pojazdu, datę pierwszej rejestracji, przebieg, stwierdzony stan techniczny, braki w ukompletowaniu, przewidywany koszt naprawy, poziom utrzymania, pochodzenie pojazdu, regionalną sytuację rynkową, lokalną sytuację rynkową, stan ogumienia.
5. Dowód rejestracyjny pojazdu – wpis „VAT-1”.