PEUGEOT 508 RXH HYBRID 4 AUTOMAT 2015r.

286924

Aktualna cena (bez VAT): 24 700,00 zł

PEUGEOT 508
Marka, Model, Wersja wyposażenia: PEUGEOT 508 RXH HYBRID 4 AUTOMAT RX4   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2015   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Hybryda   Typ nadwozia: Kombi
Przebieg odczytany: 436798km   VIN: VF38URHCMFL032720
Kolor: BIAŁY   Nr rejestracyjny: DW4GH93
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2019-10-30
Silnik: 1997ccm (Moc 163KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2015-08-05
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2021-10-23

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Głośna praca rolek osprzętu silnika. Wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Podczas pracy silnika elektrycznego nie gaśnie silnik spalinowy. Głośna praca elektrycznego układu napędowego. Układ hybrydowy wymaga sprawdzenia w warunkach warsztatowych. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych i warsztatowych. Aktywny komunikat "service".

Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – tarcze oraz klocki hamulcowe przednie kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zerwane osłony termiczne układu wydechowego. Połamane osłony podwozia. Połamana dolna osłona komory zespołu napędowego.

Barwa nadwozia – biała z efektem metalicznym. Zderzak przedni – połamana środkowa krata wlotu powietrza, ubytki lakieru, zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, liczne zarysowania w części dolnej. Szyba czołowa – pęknięta. Pokrywa komory silnika – rozdarte wygłuszenie, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – dolna nakładka odstaje od błotnika, zagięcia w części przedniej, ubytki lakieru w części przedniej, drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – zagięcie na odcinku ok 50mm w części dolnej, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – połamany, porysowany. Uszkodzone tylne czujniki parkowania. Zagięte wzmocnienie tylnego zderzaka. Zagięta tylna ściana płyty podłogowej. Lampa prawa tylna zewnętrzna - pęknięta. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie o średnicy ok 30mm w części dolnej, odpryski lakieru, drobne zarysowania, rozdarta uszczelka we wnęce drzwi. Lusterko lewe - połamany kierunkowskaz i obudowa. Błotnik lewy – dolna nakładka odstaje od błotnika, drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 133µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Powiększone luzy w układzie przeniesienia napędu. Stwierdzono stuki dochodzące z układu przeniesienia napędu. Stwierdzono szarpanie podczas ruszania. Napęd na obie osie. Głośna praca napędu elektrycznego. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki, porysowane. W wyposażeniu pojazdu nie stwierdzono koła zapasowego.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Brak rolety bagażnika. Połamana tylna kratka nawiewu. Tapicerka drzwi lewych przednich - pęknięta, odkształcona.

Reflektry Full Led Technology.
Dach panoramiczny.
Head Up Display.
Fotel kierowcy z funkcją masażu.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, BLIS (system monitorowania martwego pola lusterek zewnetrznych), Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Ogrzewanie przednich foteli, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Barum Bravuris 5 rozm: 245/45R18 zuż: 65%
Prawy przód - prod: Barum Bravuris 5 rozm: 245/45R18 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Barum Bravuris 5 rozm: 245/45R18 zuż: 30%
Prawy tył - prod: Barum Bravuris 5 rozm: 245/45R18 zuż: 30%

1. Instrukcja obsługi - obcojęzyczna.
2. Brak książki serwisowej.