PEUGEOT 508 2.0 BLUE HDI KOMBI 2016r.

196248

Aktualna cena (bez VAT): 26 800,00 zł

  • Dokumenty

PEUGEOT 508
Marka, Model, Wersja wyposażenia: PEUGEOT 508 2.0 BLUE HDI KOMBI   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2016   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Typ nadwozia: Kombi
Przebieg odczytany: 73532km   VIN: VF38EAHRMGL002657
Kolor: BIAŁY   Nr rejestracyjny: DW1H389
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-07-07
Silnik: 1997ccm (Moc 150KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Manualna   Data następnego badania technicznego: -

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozładowany akumulator. Silnik uruchomiono przy pomocy akumulatora zewnętrznego. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych. Aktywna kontrolka "serwis". Rozdarte górne wygłuszenie silnika.

Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, powiększone zużycie przednich tarcz i klocków hamulcowych. Uszkodzona dolna osłona komory zespołu napędowego. Układ wydechowy – pokryty korozją.

Barwa nadwozia – biała z efektem metalicznym. Zderzak przedni – pogięty, połamany, porysowany, uszkodzone kraty wlotu powietrza. Zagięte wzmocnienie czołowe. Połamane przednie reflektory. Połamane przednie światła do jazdy dziennej. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – pogięta, porysowana, popękana szpachla, rozdarte wygłuszenie. Błotnik prawy – zagięcia, zarysowania. Drzwi prawe przednie – głęboko pogięte i porysowane poszycie. Drzwi prawe tylne – głęboko pogięte i porysowane poszycie. Poszycie tylne boku prawego – pogięte i porysowane. Próg prawy - pogięty i porysowany. Zderzak tylny – pogięty, porysowany, popękany, połamane prawe światło odblaskowe. Zagięte wzmocnienie tylnego zderzaka. Brak działania czujników parkowania. Drzwi tyłu nadwozia – zagięcia punktowe, zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – liczne zarysowania, miejscowe zagięcia. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie na odcinku ok 50mm, ubytki lakieru w części tylnej, drobne zarysowania. Błotnik lewy – pogięty w części przedniej, drobne zarysowania. Próg lewy - pogięty w części tylnej i środkowej. Dach – drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 190um, błotnika prawego: do 343um, drzwi prawych przednich: do 406um, poszycia tylnego boku lewego: do 210um, drzwi lewych przednich: do 360um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 160um.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki, miejscowo głęboko porysowane i odkształcone. Obręcz koła zapasowego - stalowa.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Trwale zaplamiona tapicerka kanapy tylnej. Zabrudzona wykładzina schowka. Wystrzelona prawa boczna poduszka bezpieczeństwa. Wystrzelona prawa kurtynowa poduszka bezpieczeństwa. Aktywowane napinacze pasów bezpieczeństwa. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Brak półki komory bagażnika. Liczne zarysowania poszyć bagażnika. Odkształcona podsufitka. Brak prawej manetki przy kierownicy. Brak możliwości sterowania układem wycieraczek. Wycieraczki pracują cały czas. Aktywna kontrolka układu poduszek bezpieczeństwa. Niekompletna tapicerka oparcia kanapy tylnej - brak obudowy otworu do przewożenia długich przedmiotów. Uszkodzona tapicerka drzwi prawych przednich.

Radionawigacja fabryczna.

ABS, ASR, Alarm, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Hankook Kinergy Eco rozm: 215/60R16 zuż: 75%
Prawy przód - prod: Michelin Energy Saver rozm: 215/60R16 zuż: 75%
Lewy tył - prod: Michelin Energy Saver rozm: 215/60R16 zuż: 50%
Prawy tył - prod: Michelin Energy Saver rozm: 215/60R16 zuż: 50%
Zapas - prod: Continental rozm: 135/80R18 zuż: 20%

Uwaga !!! Samochód został odzyskany bez dowodu rejestracyjnego. Posiadamy zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane zawarte w nieodzyskanym dokumencie oraz zaświadczenie dla stacji diagnostycznej z uwagi na elektroniczne zatrzymanie dowodu rejestracyjnego.

1. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu.