Oprogramowanie wg specyfikacji

196258

Aktualna cena (bez VAT): 14 500,00 zł

Rok produkcji: b.d
Wytwórca/dostawca: b.d
Wymagania sprzetowe: b.d

Dane techniczne :
• brak informacji o wymaganiach sprzętowych
• brak informacji o konfiguracji

Przedmiot szacowania: System do obsługi małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych pokrywający funkcjonalnością standardowo występujące potrzeby firmy i z możliwością adaptacji, dopisania funkcjonalności na miarę.
• pobierany bezpośrednio ze strony dystrybutora – wg. informacji władającego
• brak szczegółowej specyfikacji uniemożliwia dokładną weryfikacje
• brak kluczy
• brak licencji
• nośnika
Uszkodzenia
Historia napraw i konserwacji