Oprogramowanie do obsługi biura nieruchomości

269772

Aktualna cena (bez VAT): 38 200,00 zł

Nazwa: Oprogramowanie do obsługi biura nieruchomości
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2018
Wytwórca/ dostawca: b.d

Wymagania sprzętowe ( wg. witryny internetowej dystrybutora )

Przedmiot szacowania: brak specyfikacji – oprogramowanie przeznaczone do obsługi i zarzadzania biurem pośrednictwa nieruchomości wraz z modułem finansowym.
(Opinia wykonana jedynie na podstawie faktury zakupu)
• oprogramowanie pobierane ze strony producenta/ dystrybutora
Uszkodzenia
Historia napraw i konserwacji

• wymagań sprzętowych
• specyfikacji zakupu
• klucza sprzętowego
• nośnika
przedstawiono
• nr licencji ( nr na FV zakupu)