Zakończona

Oprogramowanie System MNUMI

Identyfikator aukcji
142669

Aukcje EFL

Magnice 55-040, Europejska 2

0

Zapytaj o produkt

Aktualna cena (bez VAT): 1 900,00 zł
  • Opis przedmiotu

  • Oferty

  • Zdjęcia

Oprogramowanie System MNUMI
Rok produkcji: -   Numer fabryczny: -

Informacje dodatkowe

Charakterystyka techniczna:

Opinia o cenie warunkowa – nie okazano umowy licencyjnej. Jest tylko faktura zakupu. Brak nośnika oprogramowania, brak dokumentacji opisu oraz specyfikacji oprogramowania.

- Producent/dystrybutor - MNUMI Sp. z o.o.
- Nośniki instalacyjny - Brak
- Wersja - Brak danych
- Instrukcja - Brak
- Data upływu gwarancji - Brak danych
Wg faktury sprzedano moduły systemu :
- MNUMI Panel
- MNUMI Shop
- MNUMI Wizard


Opis stanu i przeznaczenia:

Firma Mnumi oferuje kompleksowy system informatyczny do obsługi drukarni. Wg oferty wytwórcy składa się on z trzech modułów głównych, tj, MnumiShop, MnumiPanel oraz MnumiWizard. System zarządza obiegiem prac wewnątrz drukarni począwszy od przyjęcia zamówienia drogą tradycyjną i przez internet, obsługę ich przez Biuro Obsługi Klienta i przez pracowników drukarni i introligatorni, nadzoruje pakowalnie i wysyłkę, zarządza płatnościami, oraz pozwala zdalnie i skutecznie zarządzać firmą. Mnumi powstało na bazie wieloletnich doświadczeń i usprawnień w średniej wielkości drukarni, jest oprogramowaniem stworzonym przez drukarzy dla drukarzy. System stworzyli drukarze dla drukarzy. Składa się z 3 modułów: panelu, sklepu i kreatora. Główne funkcje: przyjmowanie i obsługa zamówień, tworzenie kalkulacji, indywidualne cenniki, zarządzanie płatnościami, raporty, archiwum plików, projektowanie online (foto-albumy, kalendarze), program lojalnościowy, integracja z UPS, powiadomienia SMS/mail. Kupując oprogramowanie klient otrzymuje: po 30 projektów kalendarzy i foto-albumów, pakiet szkoleń specjalistycznych, support techniczny, up-daty systemu. System można nabyć na zasadach licencyjnych lub dzierżawić dostęp, płacąc miesięczny abonament.
Ze względu na brak nośnika z oprogramowaniem, braku dokumentacji opisującej zastosowanie i funkcje programu, nie ma możliwości jednoznacznej identyfikacji oprogramowania, jego funkcjonalności i przeznaczenia. Nie okazano umowy licencyjnej, jest tylko faktura zakupu. Można się domyślać, że oprogramowanie najprawdopodobniej wymagać będzie wdrożenia na odpowiednio przygotowanej infrastrukturze serwerowej (jeśli zostanie znaleziony kolejny zainteresowany). Brak informacji o kosztach wdrożenia takiego oprogramowania oraz kosztach związanych z jego utrzymaniem. Brak dokumentów licencyjnych, brak nośnika z programem. Brak dokładnej informacji o wersji oprogramowania. Ponieważ faktura sprzedaży pochodzi z 2015 roku można założyć iż program został wyprodukowany – stworzony w tym samym roku. Pierwotny zbywca, autor/dystrybutor oprogramowania, powinien jasno i na piśmie określić, czy godzi się na dalsze przekazywanie praw do oprogramowania – licencji - sublicencji a jeśli tak, to na jakich zasadach – nie okazano umowy licencyjnej. Oszacowania dokonano warunkowo i hipotetycznie, jeśli taka zgoda jest zapisana w umowie licencyjnej. W przeciwnym razie nie wolno sprzedawać praw do oprogramowania. Brak informacji o kosztach przeniesienia licencji. Brak informacji dotyczących kosztów wdrożenia oprogramowania. Klient zobowiązany jest do zapewnienia odpowiednich warunków i sprzętu pozwalających na zainstalowanie oprogramowania. Brak danych dotyczących dodatkowych kosztów związanych z czynnościami konserwującymi oprogramowania, wsparcia technicznego. Brak licencji, nośnika, brak klucza sprzętowego o podanym numerze 840JZ2i5M9.