Oprogramowanie SmartCRM, Offers, Worklflow,Dockfl

293330

Aktualna cena (bez VAT): 23 900,00 zł

Nazwa: Oprogramowanie
Model: Oprogramowanie SmartCRM
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2019
Wytwórca/ dostawca: b.d

Wymagania sprzętowe ( wg. witryny internetowej dystrybutora )
Konfiguracja

Przedmiot szacowania: oprogramowanie:( wg. producenta) : program komputerowy SMART CRM przeznaczony do zarządzania klientami i ich obsługą w celu zbudowania lojalnej grupy stałych klientów przedsiębiorstwa poprzez satysfakcjonujące zaspokajanie ich indywidualnych potrzeb i preferencji wyposażony moduł:
• SMARTCRM CUST0MER RELATIONSHIP MANAGEMENT
• OFFERS
• WORKFLOW
• DOCFLOW
• BI/REPORTS
• ADMIN

Przedmiot oszacowania na dzień oględzin :
(Opinia wykonana jedynie na podstawie faktury zakupu)
• Oprogramowanie pobierane ze strony producenta/ dystrybutora
Uszkodzenia
Historia napraw i konserwacji

• wymagań sprzętowych
• specyfikacji zakupu
• klucza sprzętowego
• nośnika
Przedstawiono
• nr licencji