Oprogramowanie SMARTCRM

269773

Aktualna cena (bez VAT): 1 400,00 zł

Oprogramowanie SMARTCRM

Nazwa: Oprogramowanie SMARTCRM
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2018
Wytwórca/ dostawca: b.d

Wymagania sprzętowe ( wg. witryny internetowej dystrybutora )
• B.d

Przedmiot szacowania ( wg. producenta) : program komputerowy SMART CRMprzeznaczony do zarządzania klientami i ich obsługą w celu zbudowania lojalnej grupy stałych klientów przedsiębiorstwa poprzez satysfakcjonujące zaspokajanie ich indywidualnych potrzeb i preferencji wyposażony moduł administracyjny ADMIN
(Opinia wykonana jedynie na podstawie faktury zakupu)
Uszkodzenia
Historia napraw i konserwacji

• wymagań sprzętowych
• specyfikacji zakupu
• klucza sprzętowego
• nośnika
przedstawiono:
• nr licencji