Oprogramowanie Offers, WMS, Workflow

264715

Aktualna cena (bez VAT): 8 000,00 zł

Nazwa: Oprogramowanie Offers, WMS, Workflow
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2018
Wytwórca/ dostawca: b.d

Wymagania sprzętowe ( wg. witryny internetowej dystrybutora )

Przedmiot szacowania: oprogramowanie :
• OFFERS – Offers And Inquiries Management- oprogramowanie przeznaczone do zarzadzania ofertami i zapytaniami
• WMS- Warehouse Management- oprogramowanie przeznaczone do zarzadzana magazynem
• WORKFLOW – Workflow Management – oprogramowanie przeznaczone do szeroko rozumianego zarzadzania przepływami informacji w instytucji
(Opinia wykonana jedynie na podstawie faktury zakupu)
• oprogramowanie pobierane ze strony producenta/ dystrybutora
Uszkodzenia
Historia napraw i konserwacji

• wymagań sprzętowych
• specyfikacji zakupu
• klucza sprzętowego
• nośnika
przedstawiono:
• nr licencji ( wg. FV zakupu)