Oprogramowanie BrokerSystem

192813

Aktualna cena (bez VAT): 17 300,00 zł

Oprogramowanie BrokerSystem

Nazwa: Oprogramowanie BrokerSystem
Rok produkcji: b.d - wg.FV zakupiono w 2017 r.
Wytwórca/dostawca: b.d

Dane techniczne :
Wymagania sprzętowe
Konfiguracja

Przedmiot szacowania: ( wg. witryny internetowej dystrybutora ) -profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia serwisu brokera kurierskiego, posiadające funkcje:
• Rozbudowane statystyki
• Rentowność brokera
• Cenniki
• Zarzadzanie klientami
• Funkcje klienta
• Płatności i fakturowanie
• Kody rabatowe
• Raportowanie do csv
• Uprawnienia administratora
• Zarządzanie uprawnieniami
• Systemowe API
(Opinia wykonana na podstawie faktury zakupu oraz informacji zawartych na nośniku bez instalacji oprogramowania )
1. Oprogramowanie SolidWorks Professional
• Pliki instalacyjne zgromadzone na nośniku ( pendrive)
• Brak możliwości identyfikacji braków
Uszkodzenia
• brak możliwości weryfikacji oprogramowania
• załączony nośnik działa poprawnie
Historia napraw i konserwacji