Opiekacz - piec MERRYCHEF model EIKON E4S

132879

Aktualna cena (bez VAT): 13 600,00 zł

Producent: MERRYCHEF   Numer fabryczny: 1610213090574

Brak instrukcji obsługi i deklaracji zgodności.

- Producent/dostawca - MERRYCHEF
- Typ - EIKON E4S
- Numer - E4SST305GCU1SWEU
- Nr - 1610213090574
- Rok produkcji - brak
- Zasilanie - 400 V
- Moc znamionowa - ok. 7 kW
- Moc mikrofali 100% - 1,5 kW
- Moc konwekcyjna - 3,2 kW
- Wielkość piekarnika - 350x400x200 mm
- Masa - ok. 82 kg
- Gabaryty zewnętrzne :
szerokość – 600 mm
głębokość - 800 mm
wysokość - 600 mm

Opiekacz – piec konwekcyjno – mikrofalowy MERRYCHEF model EIKON E4S łączy w sobie trzy technologie grzewcze - ciepło konwekcyjne, powietrze uderzeniowe i energię mikrofalową - aby uzyskać czasy gotowania nawet 15 razy szybciej niż w przypadku tradycyjnych pieców. Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego EasyTouch ™, - Oprogramowanie MenuConnect ® umożliwia natychmiastową aktualizacje menu za pomocą portu USB, - Zatrzaskowy system mocowania filtrów, w celu ułatwienia, codziennej konserwacji, - Płynna i dokładna regulacja poziomu mocy gotowania dla, najbardziej delikatnych produktów, - Te same menu w różnych punktach sprzedaży dzięki uaktualnianiu za pomocą pamięci USB, - Zwiększenie prędkości, obsługi serwisowej i jakości, - Trzy technologie gotowania (konwekcja, zderzanie, i energia mikrofalowa), - Trzy technologie grzewcze redukują czas gotowania do 15 razy (niż w przypadku tradycyjnych metod gotowania), -Chłodne w dotyku drzwiczki urządzenia sprawiają, że żywność podgrzewana jest szybko, podczas gdy zewnętrzna część urządzenia pozostaje chłodna, -Monitorowany stan filtra, - Gotowanie na zamówienie w celu eliminacji odpadów, - Najnowsza technologia katalizatora usuwa tłuszcz i zmniejsza zapachy gotowania, unikając konieczności montowania wentylacji. Opiekacz - piec MERRYCHEF model EIKON E4S złożony w magazynie, brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia funkcjonalności w pieczeniu, brak specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie kompletności . Widoczne ślady użytkowania, uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia, wymaga przeglądu ewentualnie naprawy. Przedmiot był zakupiony jako używany, na fakturze i tabliczce brak roku produkcji. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową.