Nigiri Robot FTN-NRC nr 111231 2015r.

149595

Aktualna cena (bez VAT): 4 000,00 zł

Nigiri Robot FTN-NRC nr 111231
Producent: Robotic Sushi Fine Techno   Numer fabryczny: 111231
Rok produkcji: 2015

Nazwa: Nigiri Robot
Model: FTN-NRC
Rok produkcji: 2015 – na podstawie daty FV zakupu
Wytwórca: Robotic Sushi Fine Techno
Nr identyfikacyjny: 111231
Motogodziny: b.d.

Dane techniczne ( wg. producenta/importera/dystrybutora) :
• Zasilanie 110/220V 50Hz/60Hz
• Wymiary 50 x 31 x 55 cm
• Wydajność 4200 sztuk /h
• Moc 65W
• Waga 45 kg

Przedmiot szacowania: przeznaczony do wytwarzania kulek/rolek ryżowych. Kompaktowe urządzenie posiada powierzchnie styczności z żywnością wykonane ze stali nierdzewnej oraz teflonu, sterowanie analogowe, napęd elektryczny. Odmierza regularną ilość ryżu dla każdej kulki ryżowej, wyposażone w czujnik przenośnika zapobiega wypadaniu kul ryżu zatrzymując przenośnik automatycznie.

• składowany zdemontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
• brak specyfikacji uniemożliwia dokładną weryfikacje
Uszkodzenia
• brak widocznych uszkodzeń mechanicznych
• ubytki, zadrapania powłoki
• zarysowania
• maszyna nosi znamiona normalnej eksploatacji
• brak możliwości weryfikacji pracy pod obciążeniem roboczym
• urządzenie posiada tabliczkę znamionową
• urządzenie posiada oznakowanie CE
Historia napraw i konserwacji
• brak dokumentacji serwisowej
• brak śladów napraw pozaserwisowych
Konieczne naprawy,