Monitor dotykowy POS Elo 1517

200805

Aktualna cena (bez VAT): 1 100,00 zł

Monitor dotykwy POS Elo 1517
Rok produkcji: -   Numer fabryczny: E18C013593

Nazwa: Monitor
Model: ET1517L
Rok produkcji: b.d zakupiono 2019
Wytwórca: Elo Touch Solutions Inc
Nr identyfikacyjny: E18C013593

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin ) :
• Masa: 6,8 kg
• Wymiary 36 x 32 x 18 cm
• Przekątna ekranu 15 ‘’
• Rozdzielczość 1280 x 1024 (SXGA)
• Rodzaj matrycy LED
• Typ dotykowy
• Zasilanie 220-230 V/ 50-60 Hz
• Wyposażenie dedykowanie okablowanie

Przedmiot szacowania: urządzenie współpracujące z komputerem wyświetlające obraz. Może być używany w wielu różnych środowiskach z możliwością rejestrowania wejść z palca, dłoni w rękawicy lub miękkiego rysika z szybką i dokładną reakcją. Wykorzystywany najczęściej w punktach obsługi klienta, lokalach gastronomicznych itp.

• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki lakierniczej
• niewielkie zadrapania powłoki, otarcia
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych uszkodzeń
• nie zwraca błędów
Historia napraw i konserwacji

• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji