Monitor IYAMA ProliteB2083 HSD 19,5

192935

Aktualna cena (bez VAT): 66,00 zł

Rok produkcji: -   Numer fabryczny: 1127734202568

Nazwa: Monitor
Model: ProliteB2083 HSD
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2014
Wytwórca: IIYAMA Corporation
Nr identyfikacyjny: 1127734202568

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej, tabliczki znamionowej ) :
• Przekątna 19,5””
• Rozdzielczość nominalna 1600 x 900 piksele
• Rodzaj LED
• Wymiary 47 x 36 x 23
• Masa 4,3 kg
• Zasilenie 100-240 V/ 50-60 Hz

Przedmiot szacowania: urządzenie współpracujące z komputerem wyświetlające obraz, którego zasada działania oparta jest na zmianie polaryzacji światła na skutek zmian orientacji cząsteczek ciekłego kryształu pod wpływem przyłożonego pola elektrycznego
• składowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
• brak dedykowanego okablowania
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki,
• zadrapania, otarcia
• nie stwierdzono znaczących zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• zadrapania, otarcia, zarysowania powierzchni
• posiada oznakowanie CE
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• znamiona ingerencji pozaserwisowych – brak
• wymaga czyszczenia, zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,
• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji