Maszyna do lodów świderków Hard-Ice model 350 2016r.

115854

Aktualna cena (bez VAT): 15 800,00 zł

Maszyna do lodów świderków Hard-Ice model 350
Producent: HARD ICE sp. z o.o. sp. k.   Numer fabryczny: 16160057S
Rok produkcji: 2016

Nazwa: Maszyna do lodów świderków
Model: 350
Rok produkcji: 2016 – wg. FV zakupu
Wytwórca: HARD ICE sp. z o.o. sp. k.
Kraj wytworzenia: Polska
Oznaczenie CE tak- tabliczki znamionowej
Nr identyfikacyjny: 16160057S

Dane techniczne ( wg. producenta/dystrybutora) :
• Zasilanie - 400 V
• Moc - 2,9 kW
• Prąd znamionowy :10A
• Pojemność - 2 x 12 l.
• Kompresor główny : czynnik R404a
• Kompresor dodatkowy : czynnik: R134a
• Wydajność - 50 kg/h
• Masa - 200 kg
• Długość - 560 mm
• Szerokość - 800 mm
• Wysokość - 1 600 mm

Przedmiot szacowania: maszyna do lodów wolnostojąca dwusmakowa+ mix przeznaczona do produkcji lodów świderkowych. Urządzenia sterowane i kontrolowane są za pomocą styczników i przekaźników. Urządzenie posiada 2 agregaty chłodnicze. Przełącznik NOC - konserwacja mieszanki. Przełącznik noc pozwala po zakończeniu pracy pozostawić mieszankę w maszynie (w lodówce i cylindrach). Masa lodowa w dalszym ciągu będzie przechowywana w bezpiecznej temperaturze
Przedmiot oszacowania :
• składowany rozmontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
• widoczne ślady eksploatacji,
• zabrudzenia powłoki, odrapania,
• brak widocznych zewnętrznych znacznych uszkodzeń mechanicznych,
• zabrudzenia masa lodową,
• resztki masy lodowej w środku urządzenia,
• przed użytkowaniem maszyna wymaga dezynfekcji
• ogólny stan techniczny : dobry