MERCEDES - BENZ E350 4-MATIC SEDAN AUTOMAT 2014r.

150578

2 dni 20.06.2018 godzina 14:43:00

Aktualna cena (bez VAT): 65 900,00 zł

  • Dokumenty

MERCEDES
Marka, Model, Wersja wyposażenia: MERCEDES - BENZ E350 4-MATIC SEDAN AUTOMAT   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2014   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Benzyna   Typ nadwozia: Sedan
Przebieg odczytany: 67198km   VIN: WDDHF8JB1EB024812
Kolor: BIAŁY   Nr rejestracyjny: WB2058P
Kolor metallic: Nie   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-12-23
Silnik: 3498ccm (Moc 306KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2014-01-01
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2018-12-22

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Akumulator o obniżonych parametrach rozruchowo-prądowych. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Aktywna kontrolka "check engine". Stwierdzono wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach warsztatowych i drogowych. Aktywny komunikat "przegląd B" wymagany od 17700km.

Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Układ kierowniczy – obniżona skuteczność układu wspomagania kierownicy, lewy drążek kierowniczy kwalifikuje się do wymiany, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – tarcze oraz klocki hamulcowe przednie kwalifikują się do wymiany. Aktywny komunikat "zużycie okładzin hamulcowych". Aktywne kontrolki awarii układu ABS oraz awarii układu kontroli trakcji. Układ wydechowy – pokryty korozją. Przetarte osłony podwozia. Uszkodzone nadkole prawe tylne.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – niewłaściwie spasowany z pokrywą komory silnika, ubytki powłoki lakierowej na dużej powierzchni, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – ubytki powłoki lakierowej na dużej powierzchni, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Nakładka progu prawego - zagięcie na odcinku ok 70mm w części tylnej. Zderzak tylny – zagięcie punktowe, zagięcie po stronie lewej na odcinku ok 100mm, drobne zarysowania. Pokrywa komory bagażnika – drobne zarysowania. Nakładka progu lewego - głębokie zarysowanie na odcinku ok 50mm. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – dwa zagięcia punktowe, drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – odprysk lakieru o średnicy ok 5mm, drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 216um, błotnika prawego: do 242um, błotnika lewego: do 232um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 140µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Brak dolnej osłony skrzyni biegów. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki z logo AMG, miejscowo porysowane. Obręcz koła zapasowego - stalowa.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Prędkościomierz pojazdu wyskalowano w milach. Aktywny komunikat "asystent kąta martwego - nieaktywny". Niesprawny system uruchamiania pojazdu za pomocą przycisku start/stop. Niesprawny tempomat. Diagnostyka komputerowa wykazała błędy w układzie poduszek bezpieczeństwa oraz układzie napinaczy pasów bezpieczeństwa.

Tapicerka ze skóry ekologicznej Artico.
Radioodtwarzacz fabryczny - bez RDS.
System nawigacyjny - fabryczny, brak map europy.
System monitorowania martwego pola w lusterkach.
Reflektory w technologii LED ILS.
Dach panoramiczny.
Nagłośnienie Harman Kardon.
Pakiet stylistyczny AMG.
Fotele przednie sterowane elektrycznie z pamięcią ustawień.
Elektrycznie sterowana pokrywa komory bagażnika - niesprawna.
Spoiler tylny.

ABS, Alarm, Automatyczna skrzynia biegów, czujnik ciśnienia ogumienia, Dostęp komfortowy, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Kolumna kierownicza sterowana elektrycznie, Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, poduszka kolanowa kierowcy, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Zmieniarka, Roleta tylnej szyby starowana elektrycznie, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Wykończenie wnętrza w listwach drewnianych, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Continental Conti Sport Contact 5 rozm: 245/40R18 zuż: 65%
Prawy przód - prod: Continental Conti Pro Contact rozm: 245/40R18 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Continental Conti Sport Contact 5 rozm: 245/40R18 zuż: 65%
Prawy tył - prod: Continental Conti Sport Contact 5 rozm: 245/40R18 zuż: 65%
Zapas - prod: Continental rozm: 155/70R17 zuż: 20%

1. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu.
2. Brak wiarygodnych danych odnośnie przebiegu całkowitego pojazdu.
3. Pojazd pochodzi prawdopodobnie z rynku USA.
4. Według informacji zawartej na tabliczce znamionowej pojazd wyprodukowano w maju 2014r.

UWAGA!!! Brak karty pojazdu. Posiadamy zaświadczenie wydane przez wydział komunikacji potwierdzające dane zawarte w karcie pojazdu.