MERCEDES - BENZ ACTROS 1845 LS 4X2 BLUETEC 5 2012r.

176247

Aktualna cena (bez VAT): 82 400,00 zł

MERCEDES ACTROS
Marka, Model: MERCEDES - BENZ ACTROS 1845 LS 4X2 BLUETEC 5   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-11-25
Rok produkcji: 2012   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2012-10-30
Przebieg odczytany: 714953km   Liczba kluczy: 1
Silnik: 12809ccm (Moc 449KM/330KW)   Czy jest instrukcja obługi: Nie
Skrzynia biegów: Automatyczna   Czy jest książka przeglądów: Nie
Liczba osi: 2   Masa całkowita: 19500
Liczba miejsc: 2   Masa własna: 8750
Typ nadwozia: Ciągnik siodłowy   Data następnego badania technicznego: 2019-09-26
VIN: WDB9634031L707024   Układ i liczba cylindrów: R-6
Nr rejestracyjny: BI2248W   Przebieg szacowany: -
Norma EURO: 5   Rodzaj zawieszenia: Z regulacją wysokości (mechaniczne) lub/i pneumatyczne)
Ładowność: -

Akumulatory pojazdu kwalifikują się do wymiany. Silnik uruchomiono za pomocą akumulatorów zewnętrznych. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono intensywne wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Zaleca się sprawdzenie silnika w warunkach serwisowych i drogowych. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Aktywne komunikaty "przegląd wymagany" oraz "górna przesłona chłodnicy nie działa".

Rama pojazdu z miejscowymi ogniskami korozji. Powiększone zużycie elementów ciernych układu hamulcowego. Zawieszenie osi tylnej - oparte na poduszkach pneumatycznych. Zawieszenie osi przedniej oparte na resorach. Układ kierowniczy – działanie w warunkach parkingowych w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Pojazd wyposażony w dwa zbiorniki paliwa. Zagięte poszycie lewego zbiornika paliwa. Układ wydechowy - skorodowany. Niekompletne nadkola tylne. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach warsztatowych.

Barwa kabiny - biała. Zderzak przedni – miejscowe zarysowania, pęknięcia, ubytki tworzywa. Pokrywa przednia – pęknięcia po stronie lewej, miejscowe zarysowania. Szyba czołowa – miejscowe drobne odpryski. Połamana dolna obudowa narożnika prawego przedniego kabiny. Porysowana obudowa prawych stopni wejściowych do kabiny. Lusterko prawe - zarysowania obudowy, dziura w obudowie. Drzwi prawe – miejscowe zarysowania. Ściana boczna prawa kabiny – miejscowe zarysowania. Spoilery prawy boczny dolny i prawy boczny środkowy - połamane. Popękany klosz lampy zespolonej lewej tylnej. Ściana tylna kabiny - miejscowe zarysowania. Drzwi lewe - zagięcie w części dolnej na odcinku ok 150mm, popękana dolna nakładka na powierzchni ok 150x100mm, miejscowe zarysowania. Połamana obudowa lewych stopni wejściowych. Lusterko lewe – połamana obudowa. Na poszyciach kabiny stwierdzono miejscowe zarysowania i zagięcia punktowe. Grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów kabiny: do 135um.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Zaleca się sprawdzenie działania skrzyni biegów w warunkach serwisowych i drogowych. Napęd na oś tylną. Obręcze kół - stalowe, 6 sztuk, intensywnie skorodowane. W wyposażeniu pojazdu nie stwierdzono koła zapasowego.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – zarysowania z ubytkami tworzywa. Uszkodzony podłokietnik fotela kierowcy. Ogrzewanie postojowe - uruchamia się. Poszycia tapicerskie foteli - miejscowo zabrudzone. Pojazd wyposażony w dwie leżanki. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Radioodtwarzacz CD fabryczny.
Tachograf cyfrowy.
Retarder.
Amortyzowany i ogrzewany fotel kierowcy.
Amortyzowany i ogrzewany fotel pasażera.
Dodatkowe reflektory i sygnały dźwiękowe zamontowane na dachu.
Elektrycznie sterowany luk dachowy.
Brak wyposażenia narzędziowego.

ABS, ASR, Automatyczna skrzynia biegów, Blokada tylnego mechanizmu różnicowego, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Ogrzewanie postojowe, Radio CD, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Tachograf, lodowka

Oś I lewa - prod: Bridgestone M788 rozm: 385/55R22,5 zuż: 100%
Oś I prawa - prod: Bridgestone M788 rozm: 385/55R22,5 zuż: 100%
Oś II lewa zew - prod: Michelin XZA1 rozm: 315/70R22,5 zuż: 95%
Oś II lewa wew - prod: Triangle TR D06 rozm: 315/70R22,5 zuż: 100%
Oś II prawa zew - prod: Triangle TR D06 rozm: 315/70R22,5 zuż: 85%
Oś II prawa wew - prod: Triangle TR D06 rozm: 315/70R22,5 zuż: 95%

1. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu.
2. Brak wiarygodnych danych odnośnie przebiegu całkowitego pojazdu.