Lipolaser nr ser.LP495626 2020r.

293327

Aktualna cena (bez VAT): 4 300,00 zł

Lipolaser nr ser.LP495626
Producent: Rollen Polska Studio Figura Izabella Michalak   Numer fabryczny: LP495626
Rok produkcji: 2020

Nazwa: Urządzenie zabiegowe
Model: Lipolaser
Rok produkcji: 2020
Wytwórca: Rollen Polska Studio Figura Izabella Michalak
Nr identyfikacyjny: LP495626
Liczba przepracowanych jednostek -

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin) :
• Zasilanie 220-230 V/50-60Hz
• Wymiary 46 x 58 x 35 cm
• Moc 45 W
• Masa 20 kg

Wyposażenie
• Elektrody zabiegowe 10 szt.

Przedmiot szacowania: urządzenie zabiegowe emitujące światło przedostające się w głąb skóry, które to rozbija trójglicerydy na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które następnie w naturalny sposób zostają usunięte z organizmu.
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki
• nieznaczne zadrapania, otarcia
• po przyłączeniu zasalania urządzenie uruchamia się
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• szczegółowa weryfikacja stanu technicznego możliwa w warunkach serwisowych
• dokumentacja serwisowa / historia napraw i konserwacji
• karta gwarancji

• Oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
• Ekspertyzy stanu technicznego i za taką nie może być uznawana