Laptop ACER Aspire A517-51

200804

Aktualna cena (bez VAT): 1 500,00 zł

Laptop ACER Aspire A517-51
Procesor: -   Dysk twardy: -
Pamięć: -   Numer fabryczny: -

Nazwa: Komputer przenośny
Model: A517-51
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2019
Wytwórca: Acer Inc.
Nr identyfikacyjny: RAF1003UUTTX

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin ) :
• Przekątna ekranu 17,3 ‘’
• Masa: 3 kg
• Wymiary 3 x 28 x 42 cm
• Procesor 2,2 GHz - Intel Core i3
• Dysk twardy 500 HDD
• RAM 8 GB
• Wyposażenie dedykowany kabel, zasilacz
Przedmiot oszacowania na dzień oględzin :
• nie przedstawiono licencji i nośnika zainstalowanego oprogramowania
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki lakierniczej
• niewielkie zadrapania powłoki, otarcia
• nie stwierdzono widocznych znaczących zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• nosi znamiona nieznacznej eksploatacji
• po przyłączeniu zasilania urządzenie się
• brak zainstalowanego systemu operacyjnego
Historia napraw i konserwacji
• prawdopodobna konieczność odzyskania/instalacji systemu

Przedmiot szacowania: komputer przenośny przeznaczony przede wszystkim do użytku osobistego w domu i biurze. Służy głównie do uruchamiania oprogramowania biurowego, dostępu do zasobów Internetu, prezentacji treści multimedialnych oraz komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi