Zakończona

Lada sklepowa H 900L 1250 z blatem

Identyfikator aukcji
163252

Aukcje EFL

Magnice 55-040, Europejska 2

0

Zapytaj o produkt

Aktualna cena (bez VAT): 1 300,00 zł
  • Opis przedmiotu

  • Oferty

  • Zdjęcia

Lada sklepowa H 900L 1250 z blatem
Producent: PPHU STUDIO 7   Numer fabryczny: -
Rok produkcji: -      

Informacje dodatkowe

Charakterystyka techniczna:

Lada sklepowa H 900 L 1250 z blatem

Brak dokumentacji i schematów montażowych

- Producent/dostawca - /PPHU STUDIO 7
- Typ - sklep spożywczy
- Numery fabryczne - brak
- Rok produkcji - brak

Lada z blatem stanowiła wyposażenie sklepu spożywczego wg specyfikacji, został zdemontowany i w elementach oraz częściach przewiezione do magazynu EFL.
Brak dokumentacji, oznaczeń, rysunków montażowych uniemożliwia sprawdzenie kompletności i sposobu ustawienia i montażu, dokonano oględzin organoleptycznych. Poniższy wykaz sporządzono na podstawie protokołu odbioru i przyjęcia do magazynu potwierdzającego orientacyjne zestawienie :
.
1] Lada sklepowa H 900 L 1250 z blatem - 5 mb.


Opis stanu i przeznaczenia:

Lada sklepowa H 900 L 1250 w kolorze szarym z blatem, stanowiła wyposażenie sklepu spożywczego wg specyfikacji został zdemontowany do transportu i w elementach złożony w magazynie EFL. Meble wykonane z płyt meblowych. Brak dokumentacji, dokładnej specyfikacji zakupu i rysunków montażowych uniemożliwia sprawdzenie kompletności. Widoczne ślady użytkowania, liczne uszkodzenia mechaniczne, braki oraz zabrudzenia. Meble wymagają zmontowania w miejscu przeznaczenia i uzupełnień, napraw i renowacji. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową