JAGUAR LAND ROVER LIMITED XF 2.2 D AUTOMAT 2014r.

150577

1 dzień 20.06.2018 godzina 11:17:00

Aktualna cena (bez VAT): 67 600,00 zł

JAGUAR XF
Marka, Model, Wersja wyposażenia: JAGUAR LAND ROVER LIMITED XF 2.2 D AUTOMAT   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2014   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Typ nadwozia: Sedan
Przebieg odczytany: 75325km   VIN: SAJAA05K8FDU59436
Kolor: ŚLIWKOWY   Nr rejestracyjny: WZ1574S
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2015-02-05
Silnik: 2179ccm (Moc 200KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2018-02-04

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Wycieki oleju spod uszczelnień układu doładowania. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Tarcze hamulcowe przednie i tylne oraz klocki hamulcowe przednie kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – śliwkowa z efektem metalicznym. Zderzak przedni – głębokie zarysowania po stronie prawej, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym, ślady lakierowania naprawczego. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – odprysk lakieru o średnicy ok 10mm w części przedniej, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – miejscowe zagięcie w części środkowej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Próg prawy - odpryski lakieru na nakładce progu. Zderzak tylny – odkształcenie prawego narożnika, zarysowania w części środkowej, drobne zarysowania. Pokrywa komory bagażnika – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – ubytki lakieru w części tylnej, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Uszkodzone nadkole lewe przednie. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 233um, błotnika prawego: do 145um, drzwi prawych przednich: do 167um, drzwi prawych tylnych: do 421um, poszycia tylnego boku prawego: do 946um, pokrywy komory bagażnika: do 241um, słupka prawego przedniego: do 308um, ramy drzwi prawych: do 231um, poszycia tylnego boku lewego: do 222um, drzwi lewych tylnych: do 195um, drzwi lewych przednich: do 201um, błotnika lewego: do 198um, dachu: do 187um, słupka lewego przedniego: do 244um, ramy drzwi lewych: do 230um.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki, miejscowo porysowane. Pojazd wyposażony w zestaw naprawczy do przebitej opony.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Luźne mocowania drewnianej listwy w centralnej części deski rozdzielczej. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Radionawigacja fabryczna.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Deska rozdzielcza pokryta skórą lub sztuczną skórą, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Fotele przednie sterowane elektrycznie, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Reflektory bi-ksenonowe, Spryskiwacze lamp przednich, System kontroli trakcji, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Wykończenie wnętrza w listwach drewnianych, Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw do naprawy przebitej opony

Lewy przód - prod: Bridgestone Potenza RE050A rozm: 245/45R18 zuż: 90%
Prawy przód - prod: Bridgestone Potenza RE050A rozm: 245/45R18 zuż: 90%
Lewy tył - prod: Bridgestone Potenza RE050A rozm: 245/45R18 zuż: 90%
Prawy tył - prod: Bridgestone Potenza RE050A rozm: 245/45R18 zuż: 90%

1. Brak instrukcji obsługi pojazdu.
2. Książka serwisowa z wpisem przy stanie drogomierza: 25963km w dniu 18.06.2015r.