IVECO Stralis AS440S46T/P 2017r.

287132

Aktualna cena (bez VAT): 150 600,00 zł

IVECO STRALIS
Marka, Model: IVECO Stralis AS440S46T/P   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2018-11-02
Rok produkcji: 2017   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Przebieg odczytany: 254162km   Liczba kluczy: 3
Silnik: 11120ccm (Moc 460KM/338KW)   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Skrzynia biegów: Automatyczna   Czy jest książka przeglądów: Tak
Liczba osi: 2   Masa całkowita: 18000
Liczba miejsc: 2   Masa własna: 8129
Typ nadwozia: Ciągnik siodłowy   Data następnego badania technicznego: 2022-11-03
VIN: WJMM62AT2HC374749   Układ i liczba cylindrów: R/6
Nr rejestracyjny: SK709NY   Przebieg szacowany: -
Norma EURO: 6   Rodzaj zawieszenia: Z regulacją wysokości (mechaniczne i pneumatyczne)
Ładowność: -

Rozruch silnika łatwy.
Parametry pracy silnika w normie.
Silnik, osprzęt silnika – zabrudzone eksploatacyjnie.

Układ kierowniczy – funkcjonowanie układu w warunkach parkingowych prawidłowe.
Układ hamulcowy – funkcjonowanie układu w warunkach parkingowych prawidłowe.
Rama pojazdu – pojedyncze ogniska korozji na elementach ramy.

Kabina kierowcy: Miejscowe zarysowania i obtarcia powłoki lakierowej poszyć zewnętrznych kabiny. Grubość powłoki lakierowej elementów zewnętrznego poszycia kabiny od 0,070 do 0,074mm; drzwi prawe – do 0,135mm. Ściana tylna kabiny – wgniecenie miejscowe. Szyba przednia – dwa odpryski z promieniowymi pęknięciami szyby.

Skrzynia biegów automatyczna, napęd na oś tylną. Elementy układu przeniesienia napędu w warunkach parkingowych funkcjonują prawidłowo, układ sterowania elektrycznego skrzyni biegów wymaga sprawdzenia w warunkach stanowiskowych.
Tarcza koła stalowa – 6szt.; przecięcie na boku opony koła przedniego lewego.
Koło zapasowe – pojazd niewyposażony.

Poszycia tapicerskie kabiny kierowcy – zabrudzone; miejscowe przypalenia tapicerki fotela kierowcy.
Poszycia plastikowe kabiny kierowcy – zabrudzone eksploatacyjnie; miejscowe zarysowania i obtarcia powierzchni pokryć; uszkodzona tapicerka drzwi lewych.
Układ klimatyzacji – układ wymaga przeglądu w serwisie.

Wyposażenie pojazdu: immobiliser, zamek centralny, skrzynia biegów automatyczna, zawieszenie przednie resory paraboliczne, zawieszenie tylne pneumatyczne, hamulce przód tarczowe, hamulce tył tarczowe, ABS, wspomaganie układu kierowniczego, układ regulacji obrotów silnika, blokada mechanizmu różnicowego, tempomat, zbiornik paliwa x 2, spojler górny i boczne kabiny, osłona p.słoneczna zewnętrzna, światła p.mgielne, światła do jazdy dziennej, tachograf elektroniczny, wyświetlacz wielofunkcyjny, szyby drzwi sterowane elektrycznie, lusterka zewnętrzne podgrzewane i sterowane elektrycznie, luk dachu regulowany elektrycznie, roleta szyby przedniej regulowana elektrycznie, roleta drzwi lewych i drzwi prawych regulowana mechanicznie, RO „fabryczny”, system „IVECONNECT” /brak karty pamięci systemu nawigacji/, klimatyzacja, webasto, lodówka, fotel kierowcy regulowany, leżanka kierowcy x 2, układ sygnalizacji opuszczania pasa ruchu, tempomat aktywny (ACC), lakier kabiny kierowcy czerwony uni.
Dokumentacja eksploatacyjna pojazdu: książka przeglądów serwisowych – brak wpisów o przeglądach, instrukcja obsługi pojazdu – pojazd wyposażony.
Kluczyk stacyjki i zamków drzwi kabiny – trzy sztuki.
Zderzak przedni – drobne zarysowania i obtarcia powłoki lakierowej; pęknięta nakładka stopnia górnego zderzaka.
Wyposażenie narzędziowe – niekompletne.

oś I lewa - prod: Hankook AH31 rozm: 315/80 R22.5 zuż: 100%
oś I prawa - prod: Hankook AH31 rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 40%
oś II lewa zew. - prod: Continental Conti Hybrid HD3 rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 50%
oś II lewa wew. - prod: Continental Conti Hybrid HD3 rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 50%
oś II prawa zew. - prod: Continental Conti Hybrid HD3 rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 50%
oś II prawa wew. - prod: Continental Conti Hybrid HD3 rozm: 315/80 R22.5 zuż: ok. 50%
koło zapasowe - brak - prod: x rozm: x zuż: x

1. Pojazd wymaga usunięcia uszkodzeń, niesprawności i usterek wykazanych w Ocenie.
3. Certyfikatu normy spalin nie przedstawiono; normę spalin [Euro 6] podano na podstawie wpisu w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.
4. Wartość przedmiotowego pojazdu w dniu badania określono w oparciu o notowania Eurotaxglass’s XI – 2021”, uwzględniając: rok produkcji pojazdu, datę pierwszej rejestracji, stwierdzony stan techniczny, braki w ukompletowaniu, przewidywany koszt naprawy, poziom utrzymania, pochodzenie pojazdu, regionalną sytuację rynkową, lokalną sytuację rynkową, stan ogumienia.