IVECO / LAMAR DAILY 35S17 3.0 2016r.

178271

Aktualna cena (bez VAT): 50 500,00 zł

IVECO DAILY
Marka, Model, Wersja wyposażenia: IVECO / LAMAR DAILY 35S17 3.0   Typ nadwozia: Skrzyniowy
Rok produkcji: 2016   VIN: ZCFC135C3G5091320
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: EL219WU
Przebieg odczytany: 351178km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-04-29
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Silnik: 2998ccm (Moc 170KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2429
Liczba drzwi: 2   Dopuszczalna masa całkowita: -
Rodzaj pojazdu: CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2019-04-29

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Aktywne komunikaty "sprawdź silnik" oraz "sprawdź świece". Stwierdzono wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Rozstaw osi - ok 4000mm. Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Tarcze oraz klocki hamulcowe przednie kwalifikują się do wymiany. Klocki hamulcowe tylne kwalifikują się do wymiany. Aktywny komunikat "sprawdź klocki hamulcowe". Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa kabiny - biała. Zderzak przedni – głębokie zarysowania po stronie lewej, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Lusterko prawe - pęknięta obudowa. Drzwi prawe – zarysowania w części środkowej, drobne zarysowania. Spoiler prawy boczny - popękane poszycie. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Lusterko lewe - uszkodzona obudowa. Drzwi lewe – zarysowanie na odcinku ok 50mm w części środkowej, drobne zarysowania. Błotnik lewy – zagięcie na odcinku ok 120mm w części środkowej, zaprawki lakiernicze, drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów kabiny: do 109µm.
Zabudowa ładunkowa, stwierdzono: Zabudowa skrzyniowa z opończą. Opończa w formie firanki po stronie prawej. Opończa z miejscowymi rozdarciami. Miejscowe zagięcia burt. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 4920mm, szerokość ok 2210mm, wysokość ok 2300mm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Powiększony luz tylnego mostu. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Przypalenie punktowe tapicerki siedziska fotela pasażerów.

CB Radio President Teddy.
Ogrzewanie postojowe Eberspacher Airtronic.
Amortyzowany fotel kierowcy.
Pneumatyczny system poziomująco wzmacniający zawieszenie tylne.
Kabina sypialna Lamar LX.

ABS, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja (automatyczna), Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Ogrzewanie postojowe, Poduszka kierowcy, Radio CD, System antypoślizgowy, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Kabina sypialna

Lewy przód - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 85%
Prawy przód - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 85%
Lewy tył - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 85%
Prawy tył - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 85%
Zapas - prod: Riken Cargo Winter rozm: 215/65R16C M+S zuż: 40%

1. Książka serwisowa z wpisem przy stanie drogomierza 42081km z dnia 27.08.2016r.