IVECO / LAMAR DAILY 35S17 3.0 2016r.

176249

Aktualna cena (bez VAT): 62 800,00 zł

IVECO DAILY
Marka, Model, Wersja wyposażenia: IVECO / LAMAR DAILY 35S17 3.0   Typ nadwozia: Skrzyniowy
Rok produkcji: 2016   VIN: ZCFC135C0G5116125
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: EL923XR
Przebieg odczytany: 266989km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-09-27
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Silnik: 2998ccm (Moc 170KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2482
Liczba drzwi: 2   Dopuszczalna masa całkowita: -
Rodzaj pojazdu: CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2019-09-27

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Rozstaw osi - ok 4000mm. Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Tarcze oraz klocki hamulcowe przednie kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa kabiny - biała. Zderzak przedni – pęknięcie w części środkowej, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Reflektor prawy przedni - popękany klosz. Pokrywa komory silnika – zagięcie punktowe, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – zagięcie w części dolnej na odcinku ok 80mm, drobne zarysowania. Lusterko prawe - zarysowania obudowy. Drzwi prawe – drobne zarysowania. Zderzak tylny – zagięty po stronie lewej, drobne zarysowania. Spoiler lewy boczny - zarysowania. Lusterko lewe - popękany klosz kierunkowskazu. Drzwi lewe – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów kabiny: do 107µm.
Zabudowa ładunkowa, stwierdzono: Zabudowa skrzyniowa z opończą. Opończa w formie firanki po stronie lewej. Opończa z miejscowymi rozdarciami. Miejscowe zagięcia burt. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 4920mm, szerokość ok 2210mm, wysokość ok 2350mm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Powiększony luz tylnego mostu. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Uszkodzona osłona drążka zmiany biegów. Uszkodzony emblemat na kole kierownicy.

CB Radio President Teddy.
Ogrzewanie postojowe Webasto Air Top 2000STC.
Amortyzowany fotel kierowcy.
Pneumatyczny system poziomująco wzmacniający zawieszenie tylne.
Kabina sypialna Lamar LX.

ABS, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja (automatyczna), Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Ogrzewanie postojowe, Poduszka kierowcy, Radio CD, System antypoślizgowy, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Kabina sypialna

Lewy przód - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 85%
Prawy przód - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 85%
Lewy tył - prod: Bridgestone Blizzak W995 rozm: 225/65R16C M+S zuż: 85%
Prawy tył - prod: Bridgestone Blizzak W995 rozm: 225/65R16C M+S zuż: 85%
Zapas - prod: Riken Cargo Winter rozm: 215/65R16C zuż: 85%

1. Brak książki serwisowej.