Hyundai i30 1.4 CRDi Classic + Kombi 2016r. WW803XH UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie CITIRENT Sp. z o.o. Ul. Poznańska 161, 05-850 Ożarów Mazowiecki

208837

Ożarów Mazowiecki 05-850, Poznańska 161

Aktualna cena (bez VAT): 25 300,00 zł

WW803XH Hyundai i30
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Hyundai i30 Classic+   VIN: TMAD281RAGJ115595
Rok produkcji: 2016   Nr rejestracyjny: WW803XH
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-04-12
Przebieg odczytany: 134089km   Liczba kluczy: 2
Kolor: srebrny   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1396ccm (Moc 90KM/66KW)   Masa całkowita: -
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: -
Rodzaj pojazdu: osobowy   Data następnego badania technicznego: 2021-04-09

Barwa nadwozia - srebrna z efektem metalicznym. Pokrywa silnika - odpryski o średnicy ok. 2-3mm, szyba czołowa - drobne odpryski, zderzak przedni - zarysowanie z ubytkiem materiału po stronie lewej o długości ok. 8mm, 5mm oraz po stronie lewej o długości ok. 30mm, błotnik PP -odprysk o śr. ok 2mm, drzwi PP - drobne zarysowania, lusterko P - drobne zarysowanie, drzwi TP - liczne zarysowania o dł. od ok, 2mm do ok. 20mm, błotnik TP - drobne zarysowania, próg prawy - drobne zarysowania, dach - odprysk i zarysowanie, rama dachu P - odprysk o średnicy ok. 1mm oraz drobne zarysowania, pokrywa bagażnika - liczne zarysowania o długości od ok. 10mm do ok. 200mm oraz odprysk o średnicy ok. 5mm, zderzak tylny - liczne zarysowania o długości od ok. 5mm do ok. 7mm, błotnik TL - liczne zarysowania z ogniskami korozji o długości od ok. 3mm do ok. 8mm, rama dachu lewa - zarysowanie o długości ok. 80mm oraz odprysk, próg lewy - drobne zarysowania, drzwi TL - wgniecenie o średnicy ok. 10mm z naruszeniem warstwy lakierowej oraz drobne zarysowania, drzwi PL - odprysk, lusterko lewe - zarysowanie o długości ok. 10mm, błotnik PL - zarysowania o długości od ok. 15-35mm, Zmierzona grubość powłoki lakierowej na elementach poszyć zewnętrznych: 100µm - 150µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 4 sztuk. Koło zapasowe dojazdowe. Kołpaki kół 4 szt. Kołpak PP - pęknięty, Kołpak TP - zarysowany, opona TP - ubytek na boku.

Fotel kierowcy - zabrudzony, boczek drzwi PL - zarysowany, panel środkowy - zabrudzony, boczek drzwi TL - zarysowany, kanapa tylna - zabrudzona, podsufitka - zabrudzona, drobne otarcie, boczek drzwi TP - zarysowany, fotel pasażera - zabrudzony, boczek drzwi PP - zarysowany, rozerwany, wykładzina bagażnika - zabrudzona, roleta bagażnika - rozerwana, wnętrze bagażnika - zarysowane, zabrudzone. Obudowa foteli przednich tylna L i P zarysowana. Osłona słupka C dolna prawa - zarysowana. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

ABS, ASR, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), czujnik ciśnienia ogumienia, EBA (system wspomagania nagłego hamowania), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Klimatyzacja, Lakier metalik, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Relingi dachowe, Sterowanie systemu audio z kierownicy, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

PL lato - prod: Hankook Kinergy Eco rozm: 195/65R15 zuż: 50%
PP lato - prod: Hankook Kinergy Eco rozm: 195/65R15 zuż: 50%
TL lato - prod: Hankook Kinergy Eco rozm: 195/65R15 zuż: 50%
TP lato - prod: Hankook Kinergy Eco rozm: 195/65R15 zuż: 66%
zapasowa - prod: Maxxis rozm: 125/80D15 zuż: 10%

POJAZD Z POLSKIEJ SIECI DEALERSKIEJ

Książka serwisowa z wpisami przy przebiegach: 30536km, 59843km, 89904km, 121285km - ostatni dnia 14.05.2019

Jeden klucz z pilotem centralnego zamka, drugi stan nieznany - w siedzibie carefleet