Głośniki BOSE F1 subwoofer

178890

Aktualna cena (bez VAT): 3 700,00 zł

Głośniki BOSE F1 subwoofer
Rok produkcji: 2015   Numer fabryczny: 067583Z60140089AE;067583Z60140096AE

Nazwa: Głośnik
Model: F1 subwoofer
Rok produkcji: 2015
Wytwórca: Bose Corporation
Nr identyfikacyjny: 067583Z60140089AE;067583Z60140096AE

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej /tabliczki znamionowej ) :
• wymiary 69 x 45 x 41 cm
• masa 25 kg
• charakterystyka częstotliwości (-3 dB): 40 Hz – 100 Hz
• charakterystyka częstotliwości (-10 dB): 34 Hz – 112 kHz
• maksymalny SPL/m: 130 dB SPL (wartość szczytowa 6 dB CF)
• moc znamionowa: 1000 W (500 + 500)

Przedmiot szacowania: przetwornik elektroakustyczny przekształcający prąd elektryczny w falę akustyczną. Wykorzystywany w zestawie do obsługi dźwiękowej na scenach, estradach itd.
• brak możliwości dokładnej weryfikacji
• brak dedykowanego okablowania
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki lakierniczej
• niewielkie zadrapania powłoki, otarcia
• niewielkie wgniecenia maskownicy ( siatki maskującej )
Historia napraw i konserwacji

• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji