FORD TRANSIT 2.4 DOKA 2009r.

65964

4

Aktualna cena (bez VAT): 31 300,00 zł

FORD TRANSIT
Marka, Model, Wersja wyposażenia: FORD TRANSIT 2.4 DOKA   Typ nadwozia: Skrzyniowy
Rok produkcji: 2009   VIN: WF0NXXTTFN9C76831
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: DB4834C
Przebieg odczytany: 208558km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2014-04-29
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2009-10-19
Silnik: 2402ccm (Moc 116KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2339
Rodzaj pojazdu: CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: -
Liczba miejsc: 6

Pojazd fabrycznie wyposażony w dwa akumulatory. W pojeździe stwierdzono jeden akumulator. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Liczne wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Wyciek płynu chłodniczego spod uszczelnienia pompy wody. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Nierównomierna praca silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Łączniki stabilizatora tylnego zużyte w stopniu kwalifikującym do wymiany. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, prawy drążek kierowniczy kwalifikuje się do wymiany, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, elementy cierne zużyte w stopniu kwalifikującym do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Rozstaw osi - ok 3900mm.

Barwa kabiny - biała. Stwierdzono trudności z otwarciem drzwi. Zderzak przedni – miejscowe zagięcia, zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Spękania kloszy reflektorów przednich. Szyba czołowa – porysowana łukowo, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – ogniska korozji, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Brak chlapacza prawego przedniego. Lusterko prawe - połamana obudowa, brak dolnego wkładu, uszkodzony wspornik. Drzwi prawe przednie – zagięcie o średnicy ok 200mm, miejscowe zarysowania. Drzwi prawe tylne – zagięcie na odcinku ok 100mm, miejscowe zarysowania. Próg prawy - liczne ogniska korozji. Zderzak tylny – zagięcia, ogniska korozji, zarysowania. Popękane klosze lamp tylnych. Uszkodzone gniazdo elektryczne haka. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie na odcinku ok 200mm, miejscowe zarysowania. Lusterko lewe - niekompletna obudowa, pęknięty dolny wkład. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Próg lewy - ogniska korozji. Dach – zagięcia punktowe, miejscowe zarysowania. Zagięcia punktowe po wewnętrznej stronie drzwi. Powiększona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 190um, błotnika lewego: do 320um, narożnika prawego tylnego: do 1070um, dachu: do 170um. Grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów kabiny: do 140µm.
Zabudowa ładunkowa, stwierdzono: zabudowa skrzyniowa. Zagięcia i zarysowania burt. Podłoga metalowa, porysowana i skorodowana. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 3150mm, szerokość ok 2120mm, wysokość burt ok 400mm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Powiększony luz tylnego dyferencjału. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 7 sztuk, skorodowane. Brak kołpaka lewego przedniego. Wyząbkowane opony osi przedniej.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Dziury w desce rozdzielczej. Dziury w podsufitce. Kierownica z wytarciami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – intensywnie zabrudzone, miejscowe rozdarcia. Rozdarta wykładzina podłogi. Korozja stelaży foteli i kanapy tylnej.

Radioodtwarzacz 6000 CD fabryczny - nie uruchamia się.

ABS, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Hak, Poduszka kierowcy, Radio CD, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny

Lewy przód - prod: Sava Trenta MS rozm: 195/75R16C M+S zuż: 65%
Prawy przód - prod: Sava Trenta MS rozm: 195/75R16C M+S zuż: 65%
Lewy tył zew - prod: Uniroyal Snow Max rozm: 185/75R16C M+S zuż: 65%
Lewy tył wew - prod: Uniroyal Snow Max rozm: 185/75R16C M+S zuż: 65%
Prawy tył zew - prod: Uniroyal Snow Max rozm: 185/75R16C M+S zuż: 65%
Prawy tył wew - prod: Uniroyal Snow Max rozm: 185/75R16C M+S zuż: 65%
Zapas - prod: Bridgestone R623 rozm: 185/75R16C zuż: 10%

Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu.

UWAGA!!! Brak dowodu rejestracyjnego. Posiadamy zaświadczenie potwierdzające dane wydane przez Wydział Komunikacji w Wałbrzychu.