Elementy systemu monitoringu DIXELL XWEEB500

Identyfikator aukcji
211952

3 dni 22.01.2020 godzina 10:30:00

Aukcje EFL

Magnice 55-040, Europejska 2

0

Zapytaj o produkt

Aktualna cena (bez VAT): 2 300,00 zł
  • Opis przedmiotu

  • Oferty

  • Zdjęcia

Elementy systemu monitoringu DIXELL XWEEB500
Producent: -   Numer fabryczny: -
Rok produkcji: -      

Informacje dodatkowe

Charakterystyka techniczna:

Brak dokumentacji i schematów montażowych
3.6.1. Charakterystyka techniczna
- Producent/dostawca - /VSD Instalacje Chłodnicze
- Typ - monitoring
- Numery fabryczne - brak
- Rok produkcji - brak, zakupiono w 2018.

Zestaw urządzeń i przedmiotów, stanowiący system monitoringu , został zdemontowany i w elementach przewieziony do magazynu EFL. Brak dokumentacji, oznaczeń, rysunków montażowych uniemożliwia sprawdzenie kompletności i sposobu montażu, dokonano oględzin organoleptycznych. Poniższy wykaz sporządzono na podstawie protokołu odbioru i przyjęcia do magazynu potwierdzającego zestawienie ze specyfikacji zakupu.


Dokonano oględzin organoleptycznych zidentyfikowano elementy systemu monitoringu DIXEL XWEEB500 -EVO na podstawie okazanej inwentaryzacji:

- Producent/dostawca - EMERSON
- Typ - Dixell XWEEB500 -EVO
- Nr - 2017-00920
- Rok produkcji - 2017
- Zasilanie - 230 V


Opis stanu i przeznaczenia:

System monitoringu DIXELL XWEEB500 –EVO serwer WEB służył do optymalnego zarządzania urządzeniami w zastosowaniach HVAC/R oraz branży Retail oraz zbierania danych i monitorowania alarmów z możliwością podłączenia ze sterownikami Dixell wyposażonymi w złącze szeregowe lub innymi urządzeniami z kompatybilnymi. Użytkownik posiada zapewniony dostęp do wszelkich nastaw parametrów, wykresów oraz alarmów przy pomocy standardowej przeglądarki internetowej. XWEB EVO oszczędza energię, przez co redukuje koszty eksploatacyjne oraz pomaga w ochronie środowiska naturalnego. Nasze rozwiązania są synonimami jakości, łatwej obsługi oraz wydajności, ponieważ skupiają się potrzebach użytkownika. System monitoringu DIXELL XWEEB500 -EVO rozmontowany i w częściach złożony w magazynie. W tym stanie, brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności i efektywności działania. Brak dokładnej specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie kompletności. Brak dokumentacji, rysunków montażowych, schematów połączeniowych. Widoczne ślady użytkowania, uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia, odcięta instalacja. System monitoringu wymaga zamontowania, uzupełnień, wykonania instalacji, podłączenia, sprawdzenia i napraw. Opinia o cenie po demontażu nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową. Przed zakupem należy obejrzeć.