Zakończona

Elementy placu zabaw dla dzieci ABEX dwa poziomy

Identyfikator aukcji
157818

Aukcje EFL

Bielany Wrocławskie 55-040, Krokusowa 2

0

Zapytaj o produkt

Aktualna cena (bez VAT): 14 400,00 zł
  • Opis przedmiotu

  • Oferty

  • Zdjęcia

Elementy placu zabaw dla dzieci ABEX dwa poziomy
Producent: ABEX REKREACJA Sp. z o.o.   Numer fabryczny: -
Rok produkcji: -      

Informacje dodatkowe

Charakterystyka techniczna:

Brak dokumentacji i szczegółowego zestawienia z opisem. Brak instrukcji obsługi i atestów. Brak tabliczki znamionowej – oznaczeń.

- Producent/dostawca - ABEX REKREACJA Sp. z o.o.
- Typ - II poziomowy
- Numer fabryczny - brak
- Rok produkcji - brak,
Brak dokumentacji, rysunków i schematów montażowych
Konstrukcja sali zabaw dla dzieci firmy ABEX REKREACJA dwupoziomowa wykonana z profili stalowych 40x40x3 mm - osłoniętych. Podesty wykonane z płyt OSB o gr do 18 do 25 mm pokryte pianką, tapicerowane materiałem PS ADR 680g/m2. Siatka syntetyczna o wielkości oczek 40x40 mm. Opaski kolorowe nisko-profilowane . Otuliny 52/17mm z powłoką PCV.
Plac zabaw dla dzieci ABEX dwupoziomowy został rozmontowany i w elementach przewieziona do magazynu EFL. Brak dokumentacji, rysunków montażowych, uniemożliwia sprawdzenie kompletności i sposobu ustawienia, dokonano oględzin organoleptycznych zidentyfikowano podstawowe elementy na podstawie okazanej specyfikacji zakupu i protokołu odbioru:
1] Konstrukcja metalowa w elementach
2] Basen z piłeczkami
3] Zjeżdżalnia plastikowa spiralna
4] Zjeżdżalnia tubowa
5] 4 armatki pneumatyczne
6] Przeszkody różne: wałki miękkie różnej wielkości, sznury z piłeczkami, worek bokserski, mostek łukowy, kratownica, wieża, labirynt, itp.inne.


Opis stanu i przeznaczenia:

Elementy placu zabaw – sali dla dzieci tworzą miejsce, gdzie dzieci mogą się bawić - skakać, biegać, pokonywać labirynt przeszkód, przeżyć niezwykłą przygodę i razem z opiekunami miło spędzić czas. Sale zabaw podsiadają modułową budowę, przez co można dostosować zaprojektowaną konstrukcję do każdej przestrzeni, w ramach określonego budżetu. Wewnętrzne sale zabaw to atrakcyjny dodatek w takich miejscach jak: hotele, restauracje, markety. Wyceniany plac/sala zabaw – konstrukcja zabawowa, została rozmontowana na elementy i części, częściowo pocięta i przewieziona do magazynu oraz na plac EFL, popakowana w workach, poukładana na paletach. W tym stanie, brak możliwości potwierdzenia ukompletowania. Brak możliwości obejrzenia przedmiotu zmontowanego . Brak jakiejkolwiek dokumentacji, czytelnych rysunków , zdjęć , dokładnej specyfikacji zakupu z opisem. Wyceniający i pracownicy przyjmujący do magazyn EFL z powodu braku dokumentacji i czytelnych zdjęć nie są w stanie potwierdzić kompletności w/w placu zabaw. Konstrukcja stalowa w wielu miejscach została pocięta przy demontażu, elementy wcześniej były spawane. Otulina pocięta i uszkodzona, występują braki w ukompletowaniu. Plac zabaw wymaga montażu, napraw i uzupełnień. Opinia o cenie po demontażu i przeniesieniu nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową.