Elementy konstrukcji zabawowej dla dzieci

181841

2 dni 22.03.2019 godzina 09:15:00

Aktualna cena (bez VAT): 4 500,00 zł

Producent: -   Numer fabryczny: -

Nazwa: Elementy konstrukcji zabawowej dla dzieci
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2016
Wytwórca: b.d

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej, tabliczki znamionowej ) :
• Powierzchnia ok.35m2
• Minimalny wiek użytkowania 12 lat
• Wyposażenie zjeżdżalnia otwarta prosta

Przedmiot oszacowania: zabudowane na konstrukcji z profili stalowych miejsce pokryte elementami z gąbki i tapicerowanymi, gdzie dzieci mogą skakać, biegać, pokonywać przeszkody. Konstrukcja posiada modułową budowę, przez co można ją dostosować do różnej przestrzeni. Elementy poszycia w odcieniach zielonego i niebieskiego.
• składowany zdemontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
• brak możliwości dokładnej weryfikacji
• znaczne prawdopodobieństwo dekompletacji
Uszkodzenia
• zarysowania powłoki
• zadrapania, otarcia
• uszkodzenia mechaniczne elementów ochronnych
• przetarcia, rozdarcia
• miejscowe odbarwienia
• brak tabliczki znamionowej
• brak oznakowania CE
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• znamiona ingerencji pozaserwisowych – widoczne ślady szycia
• wymaga czyszczenia, zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,
• brak informacji o certyfikatach/ atestach

• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji