Elektrostymulacja nr ser.EL49068 2020r.

293326

Aktualna cena (bez VAT): 1 500,00 zł

Elektrostymulacja nr ser.EL49068
Producent: Rollen Polska Studio Figura Izabella Michalak   Numer fabryczny: EL 49068
Rok produkcji: 2020

Nazwa: Urządzenie zabiegowe
Model: Elektrostymulacja
Rok produkcji: 2020
Wytwórca: Rollen Polska Studio Figura Izabella Michalak
Nr identyfikacyjny: EL 49068
Liczba przepracowanych jednostek -

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin) :
• Zasilanie 220-230 V/50-60Hz
• Wymiary 37 x 57 x 93 cm
• Moc 12W
• Masa 11kg

Wyposażenie
• Okablowanie sygnałowe
• Elektrody zabiegowe

Przedmiot szacowania: urządzenie zabiegowe służące do do stymulacji mięśni za pomocą prądu elektrycznego, dziąłnie polega na dostarczaniu do mięśnia krótkich impulsów elektrycznych o niskim napięciu za pośrednictwem elektrod umieszczonych na skórze w celu wywołania kurczenia się mięśnia.
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki
• nieznaczne zadrapania, otarcia
• po przyłączeniu zasalania urządzenie uruchamia się
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• szczegółowa weryfikacja stanu technicznego możliwa w warunkach serwisowych
• dokumentacja serwisowa / historia napraw i konserwacji
• karta gwarancji

• Oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
• Ekspertyzy stanu technicznego i za taką nie może być uznawana