EFL Finance Urządzenie NORAXON

178294

Aktualna cena (bez VAT): 7 700,00 zł

Producent: NORAXON / TECHNOMEX   Numer fabryczny: 04213106

- Producent/dystrybutor - NORAXON / TECHNOMEX
- Typ - MyoTrace 400
- Numer - 04213106
- Rok produkcji - brak
Za producentem:
do 4 kanałów zbierających sygnał,
dostępny w wersji samodzielnej lub z podłączeniem do komputera PC,
wysoka jakość sygnału EMG (spełnia kryteria SENIAM, ISEK)
biofeedback (akustyczny i wizualny),
4 tryby pracy (ciągły, ćwiczenie, protokoły kliniczne,
transmisja sygnału przez USB lub Bluetooth,
synchronizacja z obrazem video,
współpraca z oprogramowaniem MyoResearch Master Edition lub Protokoły Kliniczne
rejestracja sygnału z elektrod EMG i innych czujników biomechanicznych (dynamometry, tensometry, goniometry, akcelerometry, markery chodu tzw. „footswitch”),
wyposażenie:
- PC Interface model 044
- zestaw elektrod
- opaski pomiarowe
- walizka transportowa
- instrukcja obsługi, dziennik operatora

Aparat do pomiaru sygnału powierzchniowego EMG - NORAXON model MyoTrace 400 to prosty i przenośny system do oceny i treningu z wykorzystaniem sygnału EMG - do rejestracji i analizy aktywności mięśniowej, szczególnie popularny w indywidualnej praktyce fizjoterapeutycznej. Wg dostawcy, jest idealny dla profesjonalistów w zakresie treningu ortopedycznego, neurologicznego, klinicznego i ergonomicznego. MyoTRACE 400 może być opcjonalnie podłączona do komputera i używana do bardziej zaawansowanej analizy za pomocą naszego myoSOFTWARE. MyoTrace 400 współpracujący z PC daje ogromne możliwości zarówno dla potrzeb badawczych jak i oceny w warunkach klinicznych. Działa z dwoma kanałami w trybie samodzielnym i czterema kanałami w trybie PC. Szeroka gama kompatybilnych "wtyczek" Czujniki Noraxon mogą być używane z myoTRACE 400. Oprócz SEMG, można użyć przetworników siły, goniometrów, inklinometrów, przyspieszeniomierzy, dynamometrów ręcznych i przełączników nożnych w celu obiektywnej oceny stanu funkcjonalnego układ mięśniowo-szkieletowy. Domyślny system fabrycznie jest wyposażony w przewody / przedwzmacniacze (zatrzaski lub szczypce), ładowarkę baterii, słuchawki stereo, zaczep do paska, mały futerał i podwójną elektrodę. Aparat do pomiaru sygnału EMG NORAXON model MyoTrace 400 złożony w magazynie, brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności w działaniu. Na urządzeniu naklejka o ważności przeglądu do lutego 2019 roku. Brak specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie pełnej kompletności. Widoczne ślady użytkowania, drobne uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia, wymaga przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw lub uzupełnień. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową. Przed zakupem należy obejrzeć.