EFL Finance Scania R380 CB6X4HHZ 2005r.

252282

Aukcje - Partner EFL

2

Aktualna cena (bez VAT): 74 700,00 zł

EFL Finance SCANIA R 380
Marka, Model: EFL Finance Scania R380 CB6X4HHZ   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-11-28
Rok produkcji: 2005   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2005-02-09
Przebieg odczytany: 535979km   Liczba kluczy: 1
Silnik: 11716ccm (Moc 381KM/280KW)   Czy jest instrukcja obługi: Nie
Skrzynia biegów: Manualna   Czy jest książka przeglądów: Nie
Liczba osi: 3   Masa całkowita: 26000
Liczba miejsc: 2   Masa własna: 13420
Typ nadwozia: Skrzyniowy   Data następnego badania technicznego: 2017-11-25
VIN: YS2R6X40000351759   Układ i liczba cylindrów: R-6
Nr rejestracyjny: WZU05SS   Przebieg szacowany: -
Norma EURO: 3   Rodzaj zawieszenia: -
Ładowność: 12580kg

Rozładowane akumulatory. Silnik uruchomiono przy pomocy akumulatorów zastępczych. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Podczas pracy silnika aktywny jest komunikat "engine malfunction". Stwierdzono wycieki spod uszczelnień silnika. Zaleca się sprawdzenie silnika w warunkach serwisowych i drogowych.

Działanie układu hamulcowego w warunkach parkingowych w normie. Pojazd wyposażony w hamulce bębnowe. Zawieszenie wszystkich osi oparte na resorach. Układ kierowniczy – działanie w warunkach parkingowych w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Pojazd wyposażony w jeden zbiornik paliwa. Skorodowany układ wydechowy. Zagięta tylna belka. Rozstaw osi I-II ok 4600mm, rozstaw osi II-III ok 1400mm.

Barwa kabiny - biała. Fabrycznie kabina polakierowana była na kolor pomarańczowy. Pokrywa przednia - pęknięcia, zarysowania. Zderzak przedni – pęknięcia, zarysowania. Szyba czołowa - miejscowe odpryski z pęknięciami. Połamana górna osłona p/słoneczna. Połamany lewy przedni kierunkowskaz. Drzwi prawe - miejscowe zarysowania. Narożnik lewy tylny kabiny - liczne zagięcia. Drzwi lewe - zagięcia, ubytki lakieru, miejscowe zarysowania. Dach - miejscowe zarysowania. Na poszyciach kabiny stwierdzono miejscowe zarysowania i zagięcia. Niesprawny hydrauliczny układ podnoszenia kabiny. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów kabiny: do 204-230µm.
Zabudowa ładunkowa, stwierdzono: Zabudowa skrzyniowa. Burty z licznymi zagięciami, pęknięciami i zarysowaniami. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 6600mm, szerokość ok 2400mm, wysokość burt ok 795mm. Pojazd wyposażony w hydrauliczny dźwig samowyładowczy o oznaczeniu HIAB 166D 3 Duo. Rok produkcji dźwigu wg tabliczki znamionowej - 2004. Dźwigu nie uruchomiono. Stwierdzono wycieki oleju spod uszczelnień dźwigu. Stwierdzono wycieki oleju spod uszczelnień przystawki odbioru mocy. Brak dokumentacji UDT. Dźwig wymaga sprawdzenia w warunkach wyspecjalizowanego serwisu.

Skrzynia biegów – manualna 12 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w zakresie prędkości 0-20km/h w normie. Napęd na osie tylne. Obręcze kół - stalowe 10 sztuk, miejscowo skorodowane. W wyposażeniu pojazdu nie stwierdzono koła zapasowego.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, miejscowe odkształcenia. Poszycia tapicerskie foteli - miejscowo zabrudzone. W kabinie zamontowano trzeci, niefabryczny fotel. Uszkodzona tapicerka siedziska fotela kierowcy. Rozdarcia wykładziny podłogowej. Uszkodzone pokrętło regulacji temperatury. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Radioodtwarzacz CD Blaupunkt.
Amortyzowany fotel kierowcy.
Manualnie sterowany luk dachowy.
Tachograf analogowy.
Blokady mostów.
Podgrzewane lusterka.

ABS, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Radio CD, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego

Oś I lewa - prod: Longmarch LM201 rozm: 13R22,5 zuż: 50%
Oś I prawa - prod: Longmarch LM201 rozm: 13R22,5 zuż: 50%
Oś II lewa zew - prod: Opona bieżnikowana rozm: 13R22,5 zuż: 50%
Oś II lewa wew - prod: Opona bieżnikowana rozm: 13R22,5 zuż: 70%
Oś II prawa zew - prod: Opona bieżnikowana rozm: 13R22,5 zuż: 70%
Oś II prawa wew - prod: Opona bieżnikowana rozm: 13R22,5 zuż: 70%
Oś III lewa zew - prod: Opona bieżnikowana rozm: 13R22,5 zuż: 70%
Oś III lewa wew - prod: Opona bieżnikowana rozm: 13R22,5 zuż: 70%
Oś III prawa zew - prod: Opona bieżnikowana rozm: 13R22,5 zuż: 70%
Oś III prawa wew - prod: Opona bieżnikowana rozm: 13R22,5 zuż: 70%

UWAGA!!! Samochód sprzedawany przez współwłaściciela, firmę EFL Finance S.A. z siedzibą we Wrocławiu

UWAGA: dowód rejestracyjny pojazdu jest zatrzymany elektronicznie. Sprzedający nie posiada pokwitowania elektronicznego zatrzymania dowodu rejestracyjnego. Cofnięcie zatrzymania realizowane jest przez diagnostę na stacji kontroli pojazdów, po przejściu badania technicznego z wynikiem pozytywnym.”

1. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu.
2. Brak wiarygodnych danych odnośnie przebiegu całkowitego pojazdu.
3. Współwłaściciel:
EFL Finance S.A. Wrocław
53-605 Wrocław
Orląt lwowskich 1
4. Normę emisji spalin podano na podstawie informacji wpisanej na tabliczce znamionowej pojazdu.

Dostawcą sprzętu jest Partner EFL: