EFL Finance- Prasa do protez bionicznych For2Press, 2016r.

264717

Aktualna cena (bez VAT): 3 800,00 zł

EFL Finance Prasa do protez bionicznych For2Press
Producent: BREDENT GROUP GMBH & CO.KG   Numer fabryczny: 2028
Rok produkcji: 2016

UWAGA!!! Maszyna sprzedawana przez współwłaściciela, firmę EFL Finance S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Nazwa: Prasa do protez Bredent
Model: for2press2
Rok produkcji: 2016
Wytwórca: BREDENT GROUP GMBH & CO.KG
Nr identyfikacyjny: 2028

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin) :
• zasilanie 230V/50Hz
• wymiary 30 x 26 x 60 cm
• masa 15 kg
• wyposażenie okablowanie

Przedmiot szacowania: ( wg. producenta/dystrybutora) : urządzenie do wykonywania biozgodnychi bezmetalowych protez w implantoprotetyce, służy do produkcji łączników, koron, mostów i struktur z wysokousieciowanych polimerów BioHPP w pierścieniach z masy osłaniającej. Efektem termoformowania są konstrukcje przeznaczone do licowania wysokousieciowanymi żywicami.
Uszkodzenia
• niewielkie zarysowania powłoki lakierniczej
• niewielkie zadrapania powłoki, otarcia
Historia napraw i konserwacji
• szczegółowa weryfikacja stanu technicznego możliwa w warunkach serwisowych

• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji