Dyspenser do wina Modular 1x podwójny 2012r.

141636

Aktualna cena (bez VAT): 2 100,00 zł

Dyspenser do wina Modular 1x podwójny
Producent: By The Glass International B.V.   Numer fabryczny: 12001162
Rok produkcji: 2012

Nazwa: Dyspenser do wina
Model: Modular 1
Rok produkcji: 2012
Wytwórca: By The Glass International B.V.
Nr identyfikacyjny: 12001162
Motogodziny: b.d

Dane techniczne ( wg. tabliczki znamionowej/ witryny internetowej) :
• zasilanie 100-240 v/ 50-60 hz
• moc 165W
• wymiary 24 x 66 x 25 cm
• masa 22,1 kg
• gaz azot , argon
• ciśnienie gazu 02 – 05 bar

Przedmiot szacowania: urządzenie służące do odmierzania zaprogramowanych miarek wina butelkowanego. Pozwala na przechowywanie otwartej butelki wina w chłodnym, odizolowanym i hermetycznym środowisku bez utraty właściwości trunku.
• brak możliwości szczegółowej weryfikacji
• widoczne częściowe braki elementów wyposażenia
• braki w okablowaniu
Uszkodzenia
• zarysowania
• zewnętrze drobne uszkodzenia mechaniczne
• zadrapania powłoki, otarcia
• zarysowania powłoki szklanej
• ślady demontażu ( otworów po kołkach montażowych) i transportu
• nosi znamiona intensywnej i długotrwałej eksploatacji
• posiada oznakowanie
• posiada oznakowanie CE
Historia napraw i konserwacji
• wymaga zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji, uzupełnień